Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemtudom mi tévő legyek és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mi tévő legyek és ilyenkor hogy mi van, tudnátok segiteni? (Többi lent, Trollok OFF)

Figyelt kérdés

Van egy lány akit a buszon ismertem meg(ott láttam elöször),és megszereztem a nevét,majd ráirtam is elkezdtünk beszélgetni ms-en(Nemirom ki teljesen mert akkor tiltják),Tök jól beszélgetünk,majd hivásoztunk és egy talit hoztunk össze,az első tali tök jól ment,megtudtam nevettetne meg látszott is rajta meg minden,aztán egy hét mulva elhivtam egy másik randira,és ott lekaptam ez történt:

Na azvolt hogy megérkezett,ölelés okés elmentünk abpark fele,beszélgetünk,ott leültünk egy padra,ott is beszéltünk 20 percet kb aztán lekaptam,eléggé zavarba jöttünk mind a 2,de a csaj megdurvábban,alig tudott válaszolni szó szerint,aztán kérdeztem hogy szeretné-e aztán momdta hogy,na elötte mondtam hogy nemjövök be vagy nem tetszek neked,aztán mondta hogy de nagyon is csak még szerinte nem igazán ismerjük egymást,és még nincs meg aza tűz vagy érzelem vagy vágod,okés megnyugodtunk elmentünk sétálni egy ilyen 20 percig alig tudtunk beszélni,és azután a végefele már egész jól belejöttünk,és kérdeztem tőle amikor már indult haza hogy jobban vam e meg minden,meg most milegyen,vagy vegyük úgy mintha megse történt volna,aztán aztmondta hogy hát egyenlőre maradjunk még barátok aztán jah.

Majd egy nappal késöbb megkérdeztem hogy:,,Hogy nem e zavar a tegnapi dolog hogy megcsokoltalak,mert ez nagyon nyomaszt engem.Erre azt irta hogy:.Ne Nyomasszon megtörtént,semmi gond,én is kedvellek de mint egy barátot.(Friendzone/vagy lehet)

Na most az a kérdés,hogy lehet köztünk több mint barát,vagy hanyagoljam?Mert aztmondta a talin hogy ,,egyenlőre maradjunk még barátok,,.

Én 16/F

Ö 14/l

Válaszokat előre köszi!



2019. okt. 31. 22:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy még beszélgessek vele aztán meglátjuk?
2019. okt. 31. 22:09
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne írd le a dolgot. Az is meglehet hogy neki gyors volt ez a tempó, mármint hogy kb 20 perc után megcsókolta őt. Lehet megijedt a dologtól. Beszélgess még vele aztán meglátod mi lesz.
2019. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Én még csak a buszos szemezésnél tartok :D

Szerintem vájr egy kicsit hátha kesz valami de 1 hónapná többet nem.

2019. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés mert lehet hogy friendzoneba kerültél de az is lehet hogy még nem tudja mit érez igazán
2019. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz skacok,ment azöld kéz mind a 3 motoknak,ilyen értelmes válaszok még jöhetnek!
2019. okt. 31. 23:17
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lehet belőle valami csak ez túl gyors volt neki, hiszen csak 14..lehet még sosem csókolózott ezelőtt. Sok sikert;)
2020. jan. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!