Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval előre szólok, kérlek ne hülyézzetek le, tudom, hogy az vagyok:)

És nem tudom, melyik kategóriába kellett volna írnom ezt a kérdést, ezért írtam ide.


Egy külföldi fiúval elkezdtem beszélgetni Instagramon, és egyik nap képet kért a nemiszervemről. Küldtem neki egy képet, amit a netről szedtem le, mert nem akartam a saját képem elküldeni, de azt sem akartam, hogy ne beszéljünk többet esetleg. Ma ugyan úgy beszéltünk, majd hirtelen elkezdett megint perverz dolgokról írni, és én bevallom, benne voltam a dologban. Elküldte a saját képét a nemiszervéről, és aztán kért egyet cserébe. Én nagyon, vonakodtam, nem akartam, és meg is írtam neki, hogy nem borotválkoztam, és undorítónak tartom magam jelenleg. Plusz azt is írtam, hogy félek, hogy utána nem fogunk többet beszélni. Azt írta, nem zavarja, és ne féljek attól, hogy ha elküldtem a képet, nem fogunk beszélni többet,mert fogunk. Hát fogtam, és elküldtem egy képet a saját nemiszervemről. Tudom, nagy hülyeség volt. Aztán még írogattunk, majd írta, hogy elmegy fürdeni. Aztán írtam erre neki vissza, ő küldött 2 emojit, én is, és azt már nem nézte meg. 2 órája nem írt és nem nézte meg. Tudom, lehetséges, hogy bealudt, de mi van, ha nem. Ráadásul félek attól, hogy bár ha leképernyőfotózza a képet amit küldök neki, akkor én azt látom, de hogyha videóz, azt nem. Mi van, hogyha levideózta, és szétküldi? Nagyon félek, szégyenlem magam, és ostobának érzem magam, mert az is voltam. De kérlek, segítsetek, mit csináljak? Tudom, hogy ha el is küldte volna bárkinek, le tudnám tadagni, ugyanis az első képet nem is magamról csináltam, és az arcom nincs rajta, de félek. Amikor a netes képet küldtem pár napja, nem volt az, hogy félek, hogy szétküldi, mert tudtam, hogy netes. És habár erre is tudnám azt mondani, valamiért mégis bennem van a félsz, remélem értitek.

16 éves vagyok, a fiú 17. A barátnőmnek nem merek szólni, szégyenlem magam, nem is tudom, mi ütött belém. Anyukámnak sem szólhatok, szerintem kitekerné a nyakam.



2019. nov. 3. 01:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte válasz:


Igen, hülye vagy.

De max épp kiverte rá.

Nem hiszem hogy szétküldi, max a barátainak.

Nem akar tőled semmit csak a képeket.

Keress normális srácokat.

2019. nov. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
88%
Ha az arcod nem lászik, akkor nincs gond :)
2019. nov. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne félj mivel ő is egy gyerek még, ráadásul mint tudjuk a fiúk később érnek be, valószínű ez volt eddig élete legjobb pillanata, az hogy nem válaszol többet, talán azt is elárulja megkapta amit akart, remélem te ennél többre nem vágysz pláne tőle, hiszen egy értelmes fiú nem ezt akarja egy lánytól.

Nem kell senkinek elmondani, vannak titkok amiket magunkba hordozunk egy életen át, a barátnődnek is van, és a szüleidnek is, ahogy a mondás tartja mindenkinek van keresztje amit cipel, és ez nagy igazság.

...és akkor egy jó tanács, egy kicsit szakadjatok le ezekről a snapchat, és instagram mézesmázos, digitális világjáról, nem kell ott élni az életeteket, az élet nem egy okos telefonnal a kézben történik, minden egyes semmilyen momentumot kiposztolva, nem kell követni a sok idiótát.

Járj nyitott szemmel, beszélgess, ismerkedj, kerüld azokat az embereket, akiknek olyan unalmas életük van, hogy csak az interneten képesek megélni azt, mert a sok érzés, a sok inger, legyen az jó vagy rossz odakint van a valós életben, és nem a virtuális világban.

Olyan emberekkel ismerkedj, akik ezeket megtudják neked mutatni, vagy közösen fel tudjátok fedezni, persze 16 évesen tombolnak a vágyak, ez ismerős számomra is, de bármit cselekszel, előtte gondolkodj, és ne törődj azzal se, hogy ha a környezetedben mindenki más csinálja ezeket a trendi dolgokat, mert te pont akkor leszel értékesebb, ha nem egy birka társaság egyik tagja vagy.

2019. nov. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!