Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így rendben van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így rendben van?

Figyelt kérdés
Szóval van egy csaj a sulimból aki tetszik nekem. Meg akartam valahogy közelíteni, de nem volt még barátnőm, szóval nem igazán tudom hogy kell ismerkedni. Akárhol több különböző forrásból is azt tanácsolták nekem, hogy keressem meg inkább social medián, ott minden könnyebb. Meg is találtam az Instagramját, de privát profilja van, és most kicsit félek bekövetni. A helyzet az, hogy nem vagyok ebben komfortos, undorítónak érzem magam amiért így kutakodtam utána a neten, és nem vagyok benne biztos, hogy be kéne követnem.

ápr. 26. 21:54
 1/3 anonim válasza:
100%

Az instagram úgysem jelzi, hogy rákerestél-e, vagy csak valahol feldobta, szóval nem fogja tudni hogy "kutakodtál".

Egyébként meg nem harapnak a lányok, egy instagram követés még önmagában nem jelent semmit.

ápr. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kutakodás az lenne, ha feltörnéd a profilját... Egyébként, ha komolyan így érzed, akkor szerintem egyelőre hagyd még ezt a dolgot.:/
ápr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a nők többségénél hátrányból indulsz, ha látásból ismered mégse mész oda hozzá, hanem interneten kutakodsz és kezdeményezel.


A személyes kezdeményezés, önbizalom férfias jellemző, nők többségénél imponál. Menj oda, kezdeményezz beszélgetést majd mutatkozz be. Nem kell ajtóstól ágynak rontani, csak beszélgess, kérdezd meg ami érdekel vele kapcsolatban, beszélgess aktuális témáról!

ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!