Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vagyok miatta ilyen? Ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok miatta ilyen? Ez azt jelenti hogy szerelmes vagyok, vagy csak bejön a srác? Mennyi az esely arra hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Szóval még a kérdést sem tudtam rendesen feltenni, mert egyszerűen nem tudom mi van jelenleg bennem. Folyton szomorú vagyok és 0-24ben ezen a srácon jár az eszem.

Hogy azért értsétek mi van, leírom a rövid sztorink.

Egy kis varosban élek és egy hiresebb énekes jött fellépni szeptember végén. Ahogy barátnőmmel hátra néztünk rögtön meglattuk ezt a srácot és konkrétan mrg voltunk érte őrülve annyira aranyos volt. Barátnőm fel id ismerte ki ez a srác, mert pár közös ismerősünknek az osztalytarsa. Vagy 2 napig csak áradoztunk róla aztán végül én vettem a bátorságot és felvettem snapchaten, és véletlenül küldtem id neki snapet, amit meg is nézett meg minden, de nrm vett vissza szóval én aztán ki is töröltem a jelölést. Barátnőm bekovette instan és hát a srac vissza is követte. Rá kb. 2 hétre baratnom rakott ki egy képet amin megjelölt engem. A srác szivelte a képet és aztán kb. 5-10 percre rá felvett engem snapen. Na és még ezen a napon küldött id snapet szovsl elkezdtunk streakelni. Ra par napra kuldtem egy olyan snapet hogy irjansk filmeket, ő írt is, de egy idő után nrm vitte tovább a beszélgetést és nem valaszolt. Aztan megint par napra rá kuldtem baratnommel egy kepet hogy hittanosba es arra is valaszolt, es ott is beszeltunk egy darabig de utana mar én nem irtam vissza. Masnap kuldott a lábáról képet, meccsen volt és válaszoltam rá, egy darabig beszéltünk, egyszer irt szivet is ami akkor tok jol esett es valamit hosszabban lr kellett volna irnia de ehes volt meg pihenni akart szoval aztmondta majd kesobb, hát aztsn nem írt. Talán már 1 hét is eltelt miután rajottem hogy lepek es most kuldok neki olyan snapet amire tudna válaszolni es ha erre sem válaszol akkor hagyom a srácot. Arrol küldtem neki snapet hogy jatszok egy játékkal amivel tudtam hogy o is jatszik (persze én nem és csak miatts küldtem azt) és természetesen válaszolt rá, aztán hívott id játszani egy barátjával. Kérdezte hogy van-e discordom es mivrl nem volt igy akkor nem beszeltunk, csak jatszottunk es snapen beszeltunk ahogy tudtunk közben. Aztan másnap atjott hozzam 3 baratnom es az egyik egy osztalyba jar vele és hát legjobb barátnőm már meselte is a masik lánynak hogx brszrlek az odztalytarsaval meg minden es ugye én mondtam hogy ez még semmi de a lany az elkezdett aradozni a sracrol hogy hát amúgy ő nagyon jó meg kedves, aranyos meg lehet vele lelkizni, KEVES LANNYAL BESZEL es most nincs jelenleg senkije és így ezek hallatán még szimpatikusabb lett. Aztán amugy kuldtem a lanyokkal snapet es itt is valaszolt a srac hogy ismerem az osztalytarsat?(itt persze a lany nevét irta) utána 2 napra rá ismét megkerdezte hogy megyek-e és mondta hogy akkor toltsem le a discordot hogy tudjunk beszélni. És hát amugy nagyon jo volt, bar aztan pont at jött baratnom meg tesom is bejott ja meg baratnom tesoja is es hat volt hangzavar de hivas utan azt irta a srác hogy szerinte nagyon jo volt, mert legalább feldobtuk a hangulatot és jó volt hallgatni amiket beszéltünk. Aztan november 31.en este kuldtem nrki snapet amiben ki voltunk festve baratnommel es erre válaszolt is, és itt nagyon hosszan írtunk és nagyon ment a téma, szóval imádtam. Utana megint rá 2 napra, szoval masodikan hívott jatszani, es mentem is es ez sokkal jobb volt mert az elso 2 oraban 3man jatszottunk es aztan elment a haverja es ketten maradtunk de mar nrm jatszottunk csak beszelgettunk 2es fel orat, es annyira jöttek a témák olyan jol el lehetett vele beszélgetni mindenről, egyszerűen tökéletes. Belsore teljesen az idealom, sot meg kulsore is. Ja es itt megtudtam egy erdekes dolgot is. Tudta hogy ott voltam azon a koncerten es amikor rakerdeztem osszevissza beszelt olyasmit mondott hogy valaki mondta neki vagy latott, és erre mondtam hogy ja azthittem osztalytarsad mondta es mondta hogy nem, vele rég beszélt már es hát más nem mondhatta neki, szóval ő látott és emlékezett rám. És én azthittem hogy ezek után majd többet beszélünk de, tegnap válaszoltam a snapjere és egx idő után megint nem válaszolt és nem értem miért nem és konkrétan át éltem már egyfajta depressziót is miatta, tanulni srm tudok mert inkább zenét hallgatok és szomorkodok. Nemtudom mit kéne tennem, igazából azt sem tudom hogy neki most én mennyit számítok vagy hogy számítok-e egyáltalán

Tényleg nemtudom mit kéne ilyenkor tennem, és ezért szeretnék valami tanácsot kérni.

17L, a fiú is 17


2019. nov. 6. 02:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Ehh es amugy igy magatol bekovetett instan meg brjelolt faceen es amikor hivasoztunk mar messengeren kuldte a kepeket de az a beszelgetes ott meg is állt
2019. nov. 6. 02:09
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Édes Krisztusom.. :D


A posztmodern technológia és a ,,szosöl média" kinyírja lelkileg a még amúgy is önmagát kereső fiatalokat.


Elhiszem, hogy izgalmas így spekulálni, hogy húha, de hosszútávon ez nagyon nem tesz jót neked.


A teendőnél mi sem egyszerűbb: kérj tőle találkozót és utána sokkal okosabb leszel. Fontos, hogy ezt ne randiként fogd fel, ezt éreztesd a gyerekkel is. Ha személyesen nem működik a kémia, akkor efy gonddal kevesebb, ha pedig működik, akkor hajrá.


Sosem értettem miért kell megnehezíteni a saját dolgát az embernek, túlgondolni a túlgondolást és társai.

2019. nov. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mint irtam nem egy helyen lakunk, nem tudunk atugralni egymáshoz és még nem beszéltünk annyit hogy csak úgy spontán bedobjam hogy na tali? Lehet gyerekesnek tunik ez az egesz igy leirva, de ez csak a kezdet es pont azert irtam ki a kerdest, hogy ebbol lehet-e eloben valami, hogy mennyi esely van arra hogy majd meg ir es talan el is hiv valahova. És a helyesirasomrol meg hat tudok de tul gyorsan irok es lusta vagyok mindent kijavitani utolag
2019. nov. 7. 06:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy messze laktok egymástól, hanem az, ha nem lennének a telefonok, nem is tudnátok egymással beszélgetni, ez a gáz, élőben sokkal nehezebb ám beszélgetni, mint instán chatelni, vagy messengeren hívásozni, mert ott mindig tudsz valamit, írni, mondani, egyszer muszáj lesz összehozni egy talit, mert ha nem akkor, muszáj lesz hanyagolnod...
2019. nov. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!