Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, örülten szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, örülten szerelmes vagyok egy fiúba? Na szóval van egy osztálytársam, aki a padtársam is, és nekem nagyon bejön, és ő nem veszi észre. Többi lent --->

Figyelt kérdés

2017. okt. 20. 22:51
 1/3 A kérdező kommentje:
. Próbálok közelebb kerülni hozzá, mosolygok rá, beszélgetünk 1-2 szót, vagy 1-2 hozzáérintem a kezemet az ő kezéhez, van amikor otthagyja, és érzi hogy puha meg sima meg minden, de néha amikor oda teszem a kezemet,elhuzza felőlem. Van még rajtam kivül rengeteg lány, és az 1 lányba szerelmes,van még egy fiú az életembe, aki szintén tetszik de nem annyira mint az elöbbi, de nem a külső a fontos hanem a belső. És ő valamilyen szinten gondoskodóbb, kedvesebb, segítőkész, aranyos és még sexy is. És ő nem ilyen beszari nyúl mint a padtársam, mert egyszer oda jött megölelt, és még puszit is adott. Néha azt érzem szeret a padtársam néha nem Szokott néha engem bámulni, ő is megérinti/meglöki a kezem és mondja hogy:Bocsi szokott órán beszélgetni velem 1-2 szót, és amikor hozzáérek akkor fellál neki, de néha: Bunkóskodik velem, röhőg rajtam, és még a barátai előtt is kicsúfol. Nem tudom most érez-e irántam valamit? Szerintem jobban járnak azzal a fiúval, aki gondoskodik rólam, megölel és még puszit is ad.
2017. okt. 20. 22:53
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyértelmű

A kedvesebb(gondoskodóbb) fiúval jobban járnál

2017. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én is így gondolom :)
2017. okt. 20. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!