Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy kedvel?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy kedvel? Ezek már jelei?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban akit kedvelek, de nem tudom, hogy viszonzott-e. Elég sokszor viselkedik úgy, mintha kedvelne, de nem tudom eldönteni, hogy ez tényleg így van, vagy tévedek. Sokat kapom rajta, hogy néz engem és ma például, amikor észrevettem, hogy néz összemosolygott az egyik barátjával aki utána rámnézett én pedig nem értettem a szitut. Volt már olyan, hogy rólam beszélt egyik barátjával, viszont nem tudom miről. Sokszor mosolyog rám és kedves szokott lenni velem, ami viszonylag fura, ugyanis sok másik osztálytársam jófejnek, de bunkónak tartja, míg velem pont ellenkezőleg viselkedik. Tavalyi tanévben padtársak voltunk és amikor elejtettem a tollam ő kereste a pad alatt, végül nem találta meg, de kedves gesztus volt tőle. Nem szoktunk beszélgetni sajna, de a múltkor ráírtam messengeren és 1 órát beszélgettünk. Szerintetek ez jelent valamit? Csináljak valamit? Ő nagyon szégyellős.

Köszi előre a válaszokat! :)

16L



2019. nov. 6. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:
34%

házi

nyúlra

nem

lövünk

!!!

2019. nov. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!