Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy apa komplexusom...

Lehet, hogy apa komplexusom van? Honnan tudhatom biztosan? Mik a jelei?

Figyelt kérdés
Pár hete az idősebb pasik jönnek be,kb. 30-40 évesek. De nem akarok tőlük semmit,csak tetszenek.
2016. febr. 27. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

En 18 eves vagyok, nekem is az idosebb pasik tetszenek, ugyanis lassuk be, hogy a mai fiatal korosztaly nem tul ferfias. Nekem a Hugh Jackman tipusu ferfiak tetszenek, ettol fuggetlenul nalam csak 2 evvel idosebb a baratom.

Nincs apakomplexusod, attol, hogy jobban tetszik a 30as korosztaly.

2016. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok de nekem inkább a magam korosztálybeli lányok tetszenek, csak sajnos komolyabb lánnyal eddig nem igen találkoztam, a korombeli lányok kikkel találkoztam 18 èvesnek tűnnek de viselkedèsük kb egy 7 èvesèvel vetekszik.
2016. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De nem lehet,hogy mégis az van? Mert például ma is egész nap rá gondoltam,és vártam,hogy lássam mert már egy hete nem láttam,és fura gondolataim vannak vele kapcsolatban. 38 éves amúgy. És szerintem ez nem normális,hogy 16 éves létemre egy olyan pasira gondolok aki az apám is lehetne.

Most mit tegyek?

2016. febr. 29. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!