Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálta ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, szingli, es Tumblr-on beszélt egy csajjal aki elég egyértelműen benne lett volna egy egyéjszakás kalandban. A haverom meg inkább lemondott róla hogy keres egy normális nőt.(nem igazán talál ilyent) Szerintetek is punci?🤔

2018. júl. 22. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nope, csak normális.
2018. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te dolgod. Foglalkozz a saját kukiddal.
2018. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
jah nekem is egy haverom ezt csinálta, tiszta gyász
2018. júl. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
fúh de gáz...mármint te
2018. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem punci hanem normális
2018. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen pasi kéne! :D
2018. júl. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira bírom, amikor kis seggdugaszok lepuncizzák a másikat, mert nem egy kis álmacho idiótaként viselkedik. Szerintem inkább te vagy punci, mert gyáva vagy másként viselkedni, mint a többi tucat macho. Az utcán klónokat látok, ugyanaz a haj, ruha, hanghordozás, szókincs, mozgás, menőzes, remélem kinövitek.
2018. júl. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Ez mindenkinek a magánügye.


Férfiként én sem preferálom az érzelemmentes szexet. Nekem ez sohasem ment.


Aztán persze néha az ember nem tud kihagyni egy hirtelen fellángolást.


Egyik verzió sem gáz vagy punci! Ezt az illető érzi épp mi a jó neki. Az elveket sem kell mindig vérkomolyan venni, lehet próbálgatni a dolgokat... de ha épp komoly kapcsolatot keres valaki akkor tartsd már tiszteletben a döntését. Ilyen egyszerű.

2018. júl. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!