Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejovok a lanynak?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejovok a lanynak?!

Figyelt kérdés

Nos, 16 eves srac vagyok eleg alacsony (175 cm) de viszonylag 'izmosabb' (65 kg) a mai nap talalkoztam egy lanybaratommal akivel kimentunk a buszmegalloba majd jott egy masik csajszi akivel eleg jo a viszonyuk.


A lany akivel kimentem legyen mondjuk (M) a masik lany pedig, (N) nos N megintcsak egy alacsony lany, gyonyoruszep, igazi kis szeretetgomboc 17 eves csajszi.

A bokkeno hogy N-nek van egy bizonyos barati tarsasaga ahol engem nagyon nem szeretnek (van ra okuk) valoszinu N sem hallott tul jokat rolam, lehet hogy utal.


De itt en es N beszeltunk egy keveset mikozben mondtam a hulyesegeim szinte mindegyiken nevetett, elegge elvoltunk 3-an ahhoz kepest hogy sosem beszeltunk meg, sot meg csak nem is koszonunk egymasnak.

Mikozben nevetett gyakran nezegetett a szemesarkabol es sokat mosolygott rajtuk de megsem nezett ram. (Fura)

Szerintetek bejohetek neki?

Vagy meger egy probat hogy elhivjam valahova? A baratainak nyilvan nem tetszene.



2019. nov. 9. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Ha egy lány nem mer rád bézni szemyől szemibe akkor 100%, hogy csipáz téged koma.

Tudományosan bizonyított.

Olvass utána, a NatGeo cikkezett róla nemrég.

2019. nov. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És britt tudosok is bizonyitották.
2019. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi a valaszt ezzel picit felcsigsztal! Az a helyzet hogy a lany idosebb es mindig idosebb pasijai voltak szerintetek ossze jonne egy fiatalabbal aki raadasul nem tudna ide-oda furikazgatni autoval stb? Es ha igen akkor felteszem beszelek vele holnap, es meg aznap rairjak messengeren vagy valahol?
2019. nov. 10. 17:32
 4/10 A kérdező kommentje:
Felcsigaztal* (bocsi tenyleg felporogtem)
2019. nov. 10. 17:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb beszélj vele. Az elvesztegetett idővel egyenesen arányosan csokken az eselyed nála és forditott arányossággal nő a közömbösség.

Tehát mindent bele. Majd írj mi lett belőle.

2019. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatast! Szerinted a baratai mit fognak gondolni? Nagyon utalnak engem. :/
2019. nov. 10. 20:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Brit tudósok bizonyították, hogy azért utálnak egy lány barátai, mert a lánynak nagyon tetszel és irigyek rád.

BBC a nyáron adta le.

Ugyhogy hajrá, várjuk a fejleményeket.

2019. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
na mi újság?
2019. nov. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a kesoi reagalasert! Beszeltem a csajjal eloben es par napig chaten de rohadt flegman valaszolt majd egy ido utan nem irt vissza. XD
2020. jan. 7. 00:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbálkozni, ez a kulcsa mindennek :D
2020. jan. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!