Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek a szakállról és fültágítóról?

Figyelt kérdés

Tetszik, nem tetszik? Kizáró ok, vagy semleges ?

Kort is írjatok légyszíves :)

F22



2019. nov. 9. 18:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%

Szakáll az még okés de a fültágító nem jön be vagyis inkább semleges.

20/N

2019. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Egyik sem tetszik. Szakáll nagyon kevés embernek áll jól, de most divatból mindenki erőlteti. Engem zavar is, mert piros lesz tőle az arcom.
2019. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%

Szakáll: Minden férfit öregít, nekem nem tetszik. Arról nem is beszélve, hogy nagyon kevés férfinak áll jól. A borosta az bejön. Az tud szexis is lenni.

Fültágító: Undorítónak tratom, a hodeg ráz tőle.

22/N

2019. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%

Nekem tetszik mindkettő.

28/L

2019. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

Szakall semleges, bar igen nagyon keves embernek all jol

Fultagito tetszik

18/L

2019. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

Hát a szakáll számomra is semleges. És szerintem is kevés embernek áll jól,de ha mondjuk jól áll a szakáll és ápolt akkor vonzó is tud lenni.

A fültágító ,ha nem olyan nagy hanem egy kicsi az nem zavar .De olyan nagy átmérőjűek nem tetszenek ./L

2019. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
75%
Ez lány függő. Ne keseredj el ha neked pont szakállad van és fültágítód. Most tegyük fel h pont 5 lány írta h egyik se jön be nekik de van rajtuk kívül még ezer és abból többszáznak meg imponál. Nekem a szakáll bejön ameddig nem egy óriási bokor és fültágító sem zavarna. Amúgy meg ha az igazit keresed pont le fogja tojni h van e szakállad stb mert igazán szeret:))
2019. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%

I m a d o m

Mind a kettot

16

2019. nov. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A szakáll tetszik, ha jól áll a srácnak de a túl hosszút nem szeretem. A fültágító leginkább semleges amíg nem viszi túlzásba 😄
2019. nov. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A szakáll tetszik, a fültágító nálam akár kizáró ok is lehet
2019. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!