Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nyakon...

Mi a véleményetek a nyakon lévő tetoválásokról illetve a fültágítóról?

Figyelt kérdés
Felmerült bennem a kérdés ,hogy annak ellenére hogy sokan előítéletekkel kezelik a nyakon lévő tetoválásokat illetve a fültágítókat mégis a többségnek már elfogadható? Jómagam alapból (mivel férfi vagyok) hátrányból indulok a párkeresésben egy kicsi de "ízléses" fültágító illetve max egy 5-6 cm-es tetoválás a nyakamon nem rontaná tovább az esélyeim? Nőkhöz is szólnék ezáltal ,hogy mennyire tetszenek az ilyesfajta férfiak? Vagy inkább kerülitek őket? Mennyire számít ez nálatok hátránynak? Illetve mindenkihez szólna a kérdés ,hogy mi a véleményetek róla?
2018. ápr. 22. 13:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A nyak tetkóval nincs bajom egyáltalán nem zavarna sőt amúgy is tetszenek az izlésesen tetovált férfiak, de a fültágítót azt nagyon visszataszítónak tartom.
2018. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
15%

Ha engem kérdezel, mint nőt, semmi bajom vele. Akkor indulnál hátrányból, ha olyan munkahelyre jelentkeznél diplomásként, ahol ezt nem nézik jó szemmel. De lassan már ott sem okoz gondot.

Mindjárt jön az ellentábor. Vagy nem... :)

2018. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

1.! Azt írta, kicsi és ízléses. Akkor sem? :) Nyilván az 3-4 centis már más tészta. Az nekem se jön be.

2. voltam.

2018. ápr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Attól még ne nevezzetek már ellentábornak, hogy valami nem tetszik kettes. XD

A fültágítótól mindig is viszolyogtam, ki nem állhatom, szerintem csúnya. De az én környezetemben is vannak olyanok akiknek tetszik, és olyan lányok akik meg röhögnek rajta (nem jó értelemben :D ), de utóbbi a többség.

A tetoválással viszont nekem nincs bajom, ha szép és valami igényes. Max a kitétel hogy ne arcon legyen, mert olyat is láttam már.

2018. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem ront a tetoválás az emberen, de hogy nem javit semmit az biztos.

Ha valaki a nélkűl nem tud párkapcsolatot létesiteni, akkor azzal meg esélytelen.

A fültágitó meg egyenesen ronda.

2018. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Tajgetosz pozitívak azok az emberek akiknek fültágítójuk van
2018. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%

Gusztustalan,primitív,feltűnősködős.

Ez a saját őszinte véleményem.

Nyilván van,akinek tetszik,meg bejön,nincs ezzel semmi gond,nem vagyunk egyformák.

2018. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nyílván ekkorára gondolok: [link]


És nem a tányér méretűre

2018. ápr. 22. 13:28
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Engem egyáltalán nem zavar.Nálam nem indul hátránnyal az olyan férfi,akinek tetoválása(azért ne egy nagy Micimackó virítson a testén :D) vagy fültágítója van.
2018. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Számomra általában véve a tetkók bejönnek, persze ez függ a mintától, de átlagban véve okésak.

Viszont nem létezik olyan fültágító, ami ne lenne undorító a számomra. Személyes vélemény, egyáltalán nem tetszik.

2018. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!