Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány akivel jóba...

Van egy lány akivel jóba vagyok, együtt voltunk 2 hónapig kb. megörült és mindenkit maga ellen fordít, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Tök normális lánynak ismertem meg, de egy nap elkezdett minden megváltozni, bejelentette, semmi előjel nélkül, hogy lehet megbánja, de szakít velem.Úgy köszöntünk el, hogy nagyon szeretne még a barátom maradni, hátha egyszer újra kezdjük. Nem beszeltünk utána egy hónapig, de van egy közös baráti társoságunk, ahonnan folyamat olyan infokat kaptam, hogy mi ütött belé, mert nem lehet vele beszélni, folyamat lehangolt stb. Hát én nem tudtam , meg nem is akartam tudni, mert kicsit megviselt a hirtelen szakítás. Aztán rámírt, hogy tudja hogy nem kéne rám írnia, de ő nem bírja. Ez nem rég volt pár hete, akkor még full normális volt nem értettem miért utálta meg mindenki, aztán szép lassan nálam is elkezdett kibontakozni egy ilyen pszichés problémához hasonlító viselkedés móddal. Folyamat nyomja valamivel rám a terhet, megvádol tök barom dolgokkal, és én végig segítő szándékkal próbálok hozzá állni, de ő folyamat kritizál, hogy alig foglalkozom a gondjaival. Aztán ma veszekedtünk erről, elkezdi hogy ő nem akarja, hogy osszevesszunk visszaváltok normálisra, aztán meg újból kezdi az egészet. Ő igazábol elég sok minden dolgot tett, ami nagyon bántó volt nekem(nem irom le ide, nem akarom hogy felismerje valaki, ha kiváncsi vagy irj privàtot), de én csak átsiklottam felettük. Ő meg a legkisebb beszólásomra már ugrik, besértődik. Sajnos nem tudom ezt osszefüggően megfogalmazni, mert már kezdek szépen én is bekattani ezektől a hangulat ingadozásaimtól amit ő okoz.(privátba leirom konkrétabban a dolgokat úgy talán még lehet értelmezni is)
2019. okt. 25. 03:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, valamilyen hangulatingadozásai vannak, vagy történt valami a lelkében.
2019. okt. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Támogatom az 1-es válaszoló észrevételeit.


"Valami" történhetett a lelkében. Komoly veszteség érhette, traumatizáló eseménysorozatot is átélhetett akár. Nem is egy, hanem több ilyen előfordulhat...


Nem halt meg véletlenül Valaki, akihez nagyon kötődött érzelmileg? (Akár egy kedvenc állat elvesztése is fájhat ennyire! Főleg nagyon fiatal életkorban...) Esetleg sokkot kaphatott, nagyon megijedhetett valamitől...


Ui: elköltözhetett messzire egy Ember Tőle nagy távolságra - bármilyen okból kifolyólag - és nem láthatja mindennap? Szüleinek házassága rendben van? Egyéb rokoni kapcsolatai? Ismeretségei/barátai?

2019. okt. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem borderline személyiségzavara van,Vagy csak kihasznál.
2019. okt. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A borderlinera jellemző hogy a hangulatait nem oda illő helyzetekben vezeti le. Tehát nagy benne a pszichikai feszültség amit így vezet le. Ő maga sem tudja irányítani az érzelmi labilitást. Ezt hangoztatja is. Nem vagdossa magát?
2019. okt. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagdossa magát, odafigyelek az ilyenekre, ha csak a combját nem, bár az nem szokás. Nagyon érdekelte hogy tudna úgy öngyilkos lenni, hogy az nem fáj neki, de remélem azt nem komolyan mondta/gondolta.
2019. okt. 25. 06:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem halt meg senki a közelében, szülei már rég elváltak, nem hiszem hogy ez most ilyen durván jönne ki rajta.
2019. okt. 25. 06:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az öngyilkosságot is hangoztatta akkor azt komolyan kell venni. Szerintem ez egyértelmű hogy borderline viselkedés. El kéne menni orvoshoz. Ő tudja biztosan megállapítani.
2019. okt. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem egyértelmű, hogy milyen viselkedés, mert csak szakember diagnosztizálhat, aki hosszú ideig tanulta ezeket.

Kérdezd meg, hogyan tudnál neki segíteni, kérd, hogy forduljon szakemberhez, mert számodra fáj úgy látni, hogy szomorú, feszült lelki problémái miatt. Közöld, hogy mellette állsz.

2019. okt. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!