Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az egyik fiú az osztályomban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik fiú az osztályomban eléggé tetszik, de pár napja már együtt van egy másik lánnyal. Tehetek ez ellen valamit?

Figyelt kérdés

Szóval van ez a srác, akinek -eddig legalábbis azt hittem- én tetszem, de az egyik lány osztálytársam elkezdett rá nyomulni, és már péntek óta össze is jöttek. Nem tudom,lehet, hogy csak fel akarja hívni magára a figyelmemet (a fiú)

Erre pedig abból következtetek, hogy akárhányszor a közelben állok, mindig átöleli a lányt, vagy megcsókolja, de előtte rám néz.

Szóval, igen, elég hülyén fogalmaztam,azt is tudom, hogy "örüljek, ha ez a legnagyobb problémám", de kíváncsi vagyok.

Köszönöm ha elolvastad, és esetleg válaszolsz! :)



2018. febr. 13. 16:31
 1/2 Krecc15 ***** válasza:
Hasonló a helyzet csak én a másik nemhez tartozok,ismerem a lány pasiját,összehaverkodtunk,pár bulin táncoltunk meg dumálgattunk aztán a pasija rámírt hogy ha nem szállok le róla akkor kettesben lerendezük(pasija általánosban osztálytársam volt),így inkább a békés módon elküldtem a búsba a pasit és csendben lerebbentem a galambkáról,ez ellen nincs mit tenni,várni lehet,vagy verni.
2018. febr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

elég gyerekes, ha csak azért van vele, hogy téged féltékennyé tegyen, vagy ilyesmi.

Ne tegyél semmit, hagyd őket boldogan élni :)

2018. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!