Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy mit érzek, vagy csak csókoljam meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit a nyáron ismertem meg, de akkor még barátja volt. Én erről nem tudtam, úgyhogy elhívtam kávézni. Ő közölte velem, hogy van barátja, de szívesen eljön, csak ne értsem félre a dolgot. Mondtam, hogy oké, de ezzel nem azt állítom, hogy nem jönne be. Nagyon jól ment minden, a végén mondta, hogy még szívesen kavézhatnánk. Ezután elment nyaralni, és a legjobb barátnője mondta, hogy a nyaraláson végig rólam beszélt. Most kb egy hónapja szakítottak, és egy hete elmentünk teázni. Mondta, hogy nagyon szeret velem beszélgetni, és látom rajta, hogy tényleg kedveli a társaságom. Megbeszéltünk még egy találkozást, ami három nap múlva lesz. Suliban szoktunk találkozni szünetekben beszélgetünk. Szerintem ő is látja, hogy nem barátságot akarok, mert inkább ilyen "randizósabb" helyekre hívtam eddig is, de nem vagyok biztos abban, hogy ő is így érez, mivel nem nagyon utaltam arra mostanában, hogy tetszik. Mondtam, hogy nagyon bejön a stílusa. Jól talál a beszéd, megvannak a hosszú szemkontaktusok, meg minden.


Eddig egy komolyabb kapcsolatom volt, úgyhogy nem vagyok annyira tapasztalt az ilyen féle csajozásban.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnék utalni rá a következő találkozáskor? Meg hogy elmondjam neki amit érzek, vagy csak csókoljam meg, amikor elköszönünk?


Szerintem össze kéne már lassan jönnünk, mert több emberről is hallottam, aki meg akarja szerezni, és nem akarom, hogy csak barátok legyünk.


17/F



2019. nov. 11. 16:58
 1/3 anonim válasza:
100%

Szerintem ötvözd a kettőt. Próbáld meg, hogy elhívod valami romantikus helyre, és ott elmondod neki, hogy mit érzel és aztán, ha úgy érzed, hogy neki is tetszel vagy csak adja a helyzet, akkor megcsókolod. (Egyébként jó látni, hogy vannak még olyan pasik akik nem neten csajoznak)

Sok sikert!

2019. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtutibb az lenne, ha nem szavakkal, hanem tettekkel fejezned ki, tehat szerintem csokold meg. Lehet, hogy ez kockazatosabb, de az alapjan amit irtal bejossz neki, s ha pl en lennek az a lanx, jobban orulnek ha csokot kapnek, mint szavakat. De szerintem ne a vegen tedd, hanem a kozepen kb.a randinak, hogy utana meg legyen ido mondjuk beszelgetni :)


20/L

2019. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fontos a beszéd, romantikus helyzet, ha megfogod a kezét, meg ilyesmi, a elég jó jel, és aztán ebből lehet még csók egy ölelésből.


Ha csak úgy hirtelen csók, akkor lehet, hogy bepánikol. Az sem biztos, hogy készen áll most egy párkapcsolatra, hisz volt a másik, de az nem jelenti azt, hogy nem akarna később.


De azt is tisztáznod kell, hogyha a szerelem nem jön össze, tartanád-e a barátságot.

2019. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!