Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kéne elmondjam a szüleimn...

Hogy kéne elmondjam a szüleimnek hogy pszichológushoz szeretnék járni?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyelném és félnék elmondani szüleimnek,muszáj egy pszichológussal megbeszéljem a problémáimat,de egyszerűen nem megy,nem tudom elmondani a szüleimnek mert aztán félek hogy bolondnak néznek vagy mit tudom én,amúgy akit érdekel annak elmondom hogy 17 éves fiú vagyok.
2019. febr. 3. 10:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia, milyen jellegű problémáid vannak pontosan?
2019. febr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát több féle is,önbizalom hiány,önértékelési hibák,társadalmi kapcsolatok,meg hát van egy lány akivel igazából nem is tudom már hogy milyen kapcsolatot ápolunk,vagyis szerintem csak én nem tudom.
2019. febr. 3. 10:33
 3/14 A kérdező kommentje:
Úgyérzem hogy kissé depressziós hangulatom van. :/
2019. febr. 3. 10:36
 4/14 A kérdező kommentje:
Az a lány tetszik nekem meg minden,már el is mondtam neki,de ő csak barátként szeret engem nagyon én pedig elmondtam neki hogy elfogadom így is a dolgot,de most már lelkiismeretfurdalásom van hogy csak azért barátkozok még mindig vele mert szeretem és nem akarom elvesziteni,de közbe ő arról beszél nekem hogy ki tetszik neki,és ezt én nagyon furának találom,barátként pedig lehet én se akarom elvesziteni,mert nagyon sokat segitett nekem abba hogy egy kicsit pozitivabb ember legyek,kimozditott a mindennapi unalmas hétköznapjaimból,és kezdem észrevenni hogy az nem élet volt amibe én eddig éltem,úgyérzem túl gyerekes vagyok,nem vagyok képes felnőni. :(
2019. febr. 3. 10:59
 5/14 A kérdező kommentje:
12-es vagyok és nagyon félek attól is hogy ha befejeződik a suli,akkor aztán mit fogok csinálni,vagyis megvan hogy továbbtanulok de akkor is félek hogy csak tanulni fogok meg talán dolgozgatni és azon kívül se barátok se semmi más
2019. febr. 3. 11:03
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyjából most ezek a problémáim
2019. febr. 3. 11:04
 7/14 csatrad ***** válasza:

Ha ezzel pszichologushoz akarnal jarni, az olyan mintha egy nathaval be akarnal fekudni a korhazba.

Menj el nyilt napokra es kezd el magadat megismerni.

Tanulj pszichologusnak es kezeltesd magad.

2019. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem kötelező nekik megmondani.

Iskolapszichológus nincs?

2019. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De,de az kinos lenne nekem csakugyan,valami miatt
2019. febr. 3. 18:09
 10/14 anonim ***** válasza:

Pedig jobb lenne.

De mehetsz másikhoz is, és megkérdezheted tőle is, hogy mit mondj a szüleidnek.

2019. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!