Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol csókoljam meg?

Hol csókoljam meg?

Figyelt kérdés

Egy hosszú úton kísérem őt haza esténként hol próbálkozzak?

Kb ezeken a helyeken szoktunk megállni.

Próba terem kijárata,

Egy téren szoktunk (leülni,beszélnitáncoln)

És a kapualjuknál.

Hol lehetne hogy megpróbáljam?



2018. jan. 1. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb búcsúzáskor, de próbálhatod a téren is.
2018. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A száján:) Talán otthon, de bárhol lehet jó, ha adott a pillanat. Jó a spontaneitás is, nem kell feltétlen rákészülni, szóval még lehet, hogy neked is meglepi lesz, hogy hol fogtok csókolózni:) Amúgy hát nemtom, lehet, hogy pl hideg lesz, és olyan gyorsan berohan a házba, hogy már nem lesz időd megcsókolni őt. Lehet, hogy a helyzet adni fogja magát. De akkor tedd meg, ha látod rajta, hogy csillog a szemében, hogy szeret, ha tudod, hogy ő is akarja, és nem fog ellenkezni, és ő is vágyik arra, hogy egy pár legyetek
2018. jan. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2.vagyok,hirtelen letámadott csóknak nem biztos, hogy örülnék, szóval olyakor kéne, mikor ő is érzi; lehet, hogy inkább zavart lennék, mint romantikus hangulatba kerülnék, hogyha csak fognád az utcán, és egyszercsak lekapnál. Szóval érezze ő is, búcsúzáskor meg még szerintem akkor valszeg teljesen annyira nem vagytok együtt mehet puszi az arcára is, a szájába még nyelvvel nem feltétlenül másznék bele, bármennyire oda vagyok érte, de még az is lehet jó, mivel különbözőek vagyunk, nem mondom, hogy nem lehet jó, de nem feltétlenül önmagunkból kell kiindulni, hogy te örülnél, és akkor tutira ő is örülne, hogyha lekapnák. Szóval szerintem ilyenkor, amikor még nem egyértelmű, lehet szájrapuszi, meg arcrapuszi is, és azt el lehet hirtelen-gyorsan abból a helyzetből a szádat, mert mondjuk ha még te nem készültél nyelves csókra. Szóval szerintem ilyenkor elég még egy szájra puszi, inkább talán lehet, hogy ne lepd meg egy teljes, nyelves, fullos csókkal, szóval szerintem elegendő lenne egy cuppantás a szájra.
2018. jan. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Búcsút követően adsz neki kicsi puszit és az ajkára is aztán látod a reakciót.
2018. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!