Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú évfolyamtársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú évfolyamtársam, vajon ő is érezhet valamit irántam?

Figyelt kérdés
Én is fiú vagyok. Hetente van közös óránk, így viszonylag ritkán látom, sajnos. Nem tudja senki, hogy a fiúk érdekelnek. Viszont bejelöltem facebook-on (ebből azért eléggé lejön a helyzet:D), de nem jelölt vissza, azóta sem. Ennek ellenére nemrég elkezdtünk személyesen beszélgetni a suliban. Eléggé meglepődtem, hogy ő jött oda hozzám. Sokszor mélyen egymás szemébe nézünk. Vajon lehet esélyem nála? Vagy csak az apró részletekbe belelátom azt, amit a tudattalanom kíván?:D

2019. nov. 15. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy mélyen egymás szemébe néztek jó jel, de mindenesetre először tudakold meg, hogy ő melyik nemhez vonzódik, és onnan már könnyebb lesz eldönteni, hogy érezhet-e vagy sem.
2019. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak én vagyok így vele, de én nem szeretem 'lassan kitudakolni, hogy melyik nemhez vonzódik'. Én a helyedbe egy egyértelmű bókot mondanék neki, és figyelném a reakcióját. Flörtölj vele. Ha nem tudod, hogyan kell akkor csak bókol vele. És hívd el randira.
2019. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A 2. azért veszélyes is lehet, ha mégse meleg és továbbmondja?

De az, hogy ő ment oda hozzád, jó jel. Menjetek el ketten valahova, ahol kettesben lehettek, sétálni, hátha kiderül.

2019. nov. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

3. Ha összejönne a dolog, akkor publikus lenne, nem? Mindegy, hogy mikor tudják meg az emberek.


Egyébként is egyre jobban leszarják, ha valaki meleg.


Legyen önmaga. Majd munkában is titkolná, az akkori barátját(ha lesz majd)?

2019. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!