Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne csak barátként nézzen rám?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már vagy 7 éve ismerjük egymást de csak ebben az évben lettünk nagyon jóban és én már több mint két hónapja többet érzek iránta,mint szimpla barátság... Valami kiskaput akarok találni hogy hogyha nem is jövünk össze a barátság megmaradjon. Mihez kezdjek?

2019. nov. 17. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt soha nem értem meg. Itt mindenki jóban van mindenkivel meg szerelmes stb... Ha ilyen jó a kapcsolatotok, akkor miért nem tudod ezt vele megbeszélni? Szerinted akik itt válaszolnak azok tudják hogy kik vagytok, milyen kapcsolatban álltok, vagy bármit ami hasznos lehetne? Segítek: nem

Ha tényleg jóban vagytok akkor ezt meg tudjátok beszélni. Nincs mit köszi puszi

2019. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan mar a legtobb felszines baratsag csak.
2019. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyuzz, kérdező. A fiú ugyanúgy többet akar, mint te, de ugyanúgy tele van a gatyája, mint a te bugyid. Szóval ő valószínűleg nem fog lépni. Ha neked kell a fiú.add le a jeleket, aztán várd meg, míg megtalálja a tökeit.
2019. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!