Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok direkt csináljátok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok direkt csináljátok? Többi lent👇

Figyelt kérdés

Tudjátok hogy sokszor ha farmert ha sportnadrágot vesztek fel átüt ralyta a bugyitok?

És lehet valaki ezen okból megy oda ismerkedni hozzátok?

Vagy direkt csináljátok így?


2019. nov. 21. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem veszek fel olyanokat, így a kérdésed számomra alaptalan.
2019. nov. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam ilyet csinálni. Én pont arra figyelek hogy ne forduljon elő ilyen.
2019. nov. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Egy igényes nőnek nem látszik át a fehérneműje.
2019. nov. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Én az esetek 85%-ában farmert hordok, és eddig sose látszott át a fehérneműm, a cicanadrágnál néha picit, de akkor is ügyelek rá, hogy ne látszódjon.


Aki így öltözködik, az roppant igénytelen.


Az pedig nem érdekel, hogy miért jön oda valaki ismerkedni hozzám, mert az utcán erre nem vagyok nyitott.


18/L

2019. nov. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen farmer lehetett, mert ahhoz már eléggé benanak kell lenni, hogy azon is atlatszodjon....


Nekem farmernel soha nem látszik át, sportnadragnal néha esetleg, de akkor csak max a körvonala, nem a színe/mintája

2019. nov. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
63%
én szeretem mutogatni amim van, még akkor is ha valami más van rajtam.. szóval igen én direkt csinálom.
2019. nov. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*rajta

Normális ruháim vannak szóval nem látszik át. Ja és először mindenkit friendzone-olok hogy jobban megismerjem szóval bukná a dolgot.

2019. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!