Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha fiúra direkt nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha fiúra direkt nem néztek rá, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, mikor csak azért se nézek rá fejet vágtok, vagy mikor kicsit flegmán elfordultok.
2019. okt. 3. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy nem tetszik amit csinálsz, vagy egyszerűen csak nem vagy szimpatikus neki
2019. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy bejösz neki és fél h eszreveszed :D
2019. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ilyen rossz szokásom , megküldések hogy látja hogy nézem és elfordulok (pedig nagyon tetszik )

😪

2019. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mérges vagyok rá valamiért.

Vagy ha tetszik akkor nem merem nézni, de akkor nem vágok flegma fejet.

2019. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy azért mert nagyon megbántott. Esetleg volt köztünk valami, de utána se szó se beszéd lelépett. Vagy egyszerűen nem ismer, ezért nem akar bámulni.
2019. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor szoktam elbambulni, és néha megesik, hogy egy velem szemben vagy majdnem szemben ülő srácot nézek. És ha ezt ő észreveszi, félreértelmezi, és ne adj isten rámmosolyog, akkor ezt próbálom ellensúlyozni azzal, hogy nagyon nem nézek felé pár napig, hogy ne vonjon le hamis következtetéseket
2019. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Skizofrènia bocsi

18l

2019. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!