Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy vele volt az legelső csókom? (Többi kérdes\leirás lent)

Figyelt kérdés

Csókoloztam egy sráccal 2napja, de a srác csak kavarni szeretne velem (és nekem ez jó is így). Viszont ő nem tudja, de nekem ez volt a legelső csókom és ezt majd legközelebb elmondjam neki? Vagy, ha véletlen valami folytán ezt megtudná az gáz lenne?Mivel tapasztalatlan voltam lehet, hogy bénáztam is (bár nem mondta meg sokat is csokoloztunk még). Szoval ti emiatt offolnátok a csajt? Vagy lányok volt már olyan, hogy valaki amiatt offolt titeket, mert rosszul csokoltatok (ha lehet ilyet egyáltalán). Ohh és még valami olyat is éreztem amit eddig nem, melegség\forroság töltött el vagy valami ilyesmi... ez mi volt?


(Jövőhéten) 17\L



#csók #kavarás #offolas #elmondjamvagynemondjam
2019. nov. 21. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kavarni akkor ne gondolj bele túl sokat. Ha neked ez így jó (bár ennyi idősen szinte biztos vagyok benne, hogy nem állsz készen egy ilyen "kapcsolatra" és nagyon csúnyán meg fogsz sérülni) akkor kavarjatok, csókolózzatok. De a srác nem lesz vevő a "lelkizésre" nem fogja érdkelni, hogy te ezt hogyan éled meg. Persze csináld ha jól esik de ha elkezdesz többet érezni akkor inkább hátrálj ki mielőtt beleszeretsz.
2019. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Mikor én először csókolóztam nem tudta a fiú, a csók után pár perccel tudta meg. De én bánom hogy nem mondtam el a csók előtt. Gondold már el, milyen jó érzés lett volna neki, hogy senki nem ért még az ajkaidhoz.
2019. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 A srác akarna többet is és akár én is, de bizonyos okokbol nem jöhetünk össze. Igy marad a kavarás vagy a barátság

#2 Erre még nem gondoltam, de lehet inkább azt gondolná, hogy valami nem okés velem amiert lassan 17évesen még nem csokoloztam. (ellentétben barátnöimmel)De én most éreztem úgy hogy itt az ideje(nem megyek a tomeg után) 😊

2019. nov. 21. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!