Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciszta lehet? ( túl rövid...

Ciszta lehet? ( túl rövid kérdés, túl hosszú leírás)

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Fiatal lány vagyok, pár éve műtöttek csavarodott petefészek ciszta miatt.

Jelenleg fogamzásgátló tapaszom van es meg van egy hetem a menstruacioig, de egy órája elég durván elkezdett szurkálni a bal petefeszkem tájékán. Egyik pillanatban nem érzek szinte semmit, aztán "döf" egyet. Kezdek pánikba esni, mert nagyon fáj, görcsöl, alig bírok kiegyenesedni.... Menjek orvoshoz?


2016. nov. 26. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, menjél. Sajnos van akinek hajlama van ciszták kialakulására és többször is van ilyen problémája. Máűrpedig egy megcsavarodott ciszta miatt akár életveszélyes állapotba is lehet kerülni.
2016. nov. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most jelenleg nem is érzek semmit, elbizonytalanodtam.. Nem tudom mi lenne helyes döntés
2016. nov. 26. 17:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak a beleid görcsölnek,de az is,hogy volt egy císztád ami most fakadt ki és azért fáj. Ha viszont nem múlik a el a görcs néhány órán belül el teljesen,akkor jobb,ha elmész és csinálnak egy UH-t. Jobb,ha felelegsen mész,mintha valami nagyobb bajt nem veznek észre.
2016. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!