Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akarhat egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat egy 18 éves fiú egy 15 éves lánytól?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az osztálytársam, aki 2 hónap múlva lesz 16 éves, találkát beszélt meg egy olyan 18 éves fiúval, akivel csak 1x találkozott.


A fiú most elhívta a házukba most hétvégén filmezni. A szülei nem lesznek otthol.


Nem érti meg, hogy csak megdgni akarja.

Én igaz csak egy fél évvel vagyok az osztálytársamnál idősebb, de akkor is levettem.

Még nem is mondta neki a fiú, hogy szereti vagy ilyesmi, azt se tudja az osztálytársam, hogy most járnak vagy nem.



2019. nov. 22. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
1-szer találkoztak, hogy a pi..ába járnának már? Egyébként meg csak ésszel az ilyen "ismeretlen" de egyedül leszünk a házban kalandokkal... Pont hogy nem kéne random emberekhez felmenni. Ha meg történik valami, tönkre is teheti lelkileg. Mi lenne ha előtte megismernék egymást?
2019. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Hát én meg 20 evés létemre sem mennék el egy ismeretlen srác hazába, nem hogy 15-16 évesen, ráadásul még a szülei sincsenek otthon. Szerintem hátsó szándéka van, mostmár csak abban reménykedjünk hogy erőszakoskodni nem fog.
2019. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Hát én nem mennék el. Első randinak, vagy másodiknak nem otthon kéne történnie, hanem valami cukrászdában, pizzázóban pl. Szal szerintem ez tekinthető egy ilyen alapszabálynak is, hogy "Első vagy második randin nem megyünk otthonra." Vagy nemtom, hogy az első találkozásuk randi volt-e. Azért írtam csak oda a második találkozást is, de első randin még semmiképpen. Másodikra se nagyon csak mondjuk ha egyiknek elment az utolsó busza, és akkor a másik mondja, hogy aludjon nála, tehát,ha úgy adja a helyzet. Ja és ezt pl felnőttek esetében tudom elképzelni csak. Tehát 15 évesen, meg egyébként se, ilyen programokat ne csináljon. És ha már rögtön saját magához akarja hívni a csávó, hát akkor én pl el is felejteném ezt a csávót teljesen. Mert itt nekem annyira egyértelműnek tűnnek a szándékai. Hogy egyértelműen ő már szexben gondolkodik a lánnyal. Egyből meg ilyet nem csinálunk szerintem (mondjuk csak idősebb korban ilyen kapuzárási pánikkor talán még el tudom képzelni). Szóval el is felejthetne engem a csávó innentől, hogy rögtön magukhoz akar felhívni. Szóval még annyit se hagynék meg neki lehetőségként, hogy akkor találkozzunk máskor, hanem rögtön vége lenne ennek az induló románcnak úgy, hogy nem is történt semmi. Tehát nekem kizárt dolog lenne innentől. Hiába, hogy most már november van, és jönnek a hideg idők, és azért pl ilyen szempontból praktikus is lehet otthon találkozni, de akkor se. PL ha csak úgy futólag találkoznának, pl egy fél órát kint lehet állni a hidegben, ha pl csak annyira találkoznának. Annyi kibírható. Én nemtom, szerintem mutasd meg a csajszinak ezt a kérdést. Bár lehet még az is, hogy a srác nem megdgni akarja, hanem egyszerűen csak butácska, hogy direkt oda beszélnek meg randit az ő otthonukba, de elég gyanús, hogy nem erről van szó. Mellesleg nekem buta pasi se kéne, de mondjuk velünk azonos intelligencia szinten lévő társ a jó, tehát lehet, hogy abban ők pl passzolnának egymáshoz, de én már, ha rögtön náluk akar a csávó találkozni, akkor már innentől szal , na, az a lényeg, hogy innentől el lennének vágva az esélyei nálam végleg. Mert tehát erősen sanszos, hogy dgni akar; és a második tali egy 15 éves lány esetében még nagyon korai. Már huszonéves vagyok, de akkor se feküdnék le senkivel második tali alkalmakor. Ez nem így müxik.
2019. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha ilyen buta,hogy elmegy ,akkor majd megtanulja,csak meglesz..
2019. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!