Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez mindkét félnek jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez mindkét félnek jó vagy szipmla kihasználás?

Figyelt kérdés

Bejövök egy lánynak, egyszer beszéltük, azóta folyton ír.

Szerintem tök egyedi a csaj, ami nagyon tetszik és az egyik legfontosabb. De külsőre nem is tudom, hát nem egy szerelem első látásra, azért nem is rossz. Személyiségre kicsit furi, de még ugye nem ismerem igazából.

Szóval...

Nem akarnám eltékozolno a lehetőséget, mondhatni ki szeretném használni a szerencsét, mert van, ami tetszik a lányban. De nem vonzódok hozzá, hogy magantól fűzzem vagy azt szeretném, hogy a barátnőm legyen.

Na hát bennem felvetődött a köztes megoldás, hogy lenne egy kis érzelem meg egy kis testiség, de nem lenne kapcsolat. Ez nekem elég jó lenne, ezt tetszene nagyon.

Na a kérdésem hozzátok az, hogy ez neki is jó lenne? Vagy lányok ti ilyen esetben csakis össze akartok jönni az illetővel? Ha beszélnék vele, meg valahogy alakítanám a dolgot, azzal csak hitegetném és szívatnám, mintha összejöhetnénk? Vagy neki is jó, ha nem jövünk össze, de mégis lenne valami?

Értsetek meg, légyszi. Szimpi a csaj valamennyire és értékelem nagyon. Ezért nem is hagynám annyiban nagyképűen, hogy ő nekem nem elég, de ha meg nem jövök össze vele és nem is küldöm el, ez lehet gyökérség.

Köszi a válaszokat!


17f



2019. nov. 23. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nyíltan közlöd vele a tényeket, akkor az egy fair játszma. Elődönti, hogy így is bele megy-e, hogy te már most azt érzed ebből nem lesz kapcsolat.


A nekem ettől jobb kell, de szexre jó lennél részt inkább nagyon finoman fogalmaznám meg, mert azt egy lány se szereti hallani, hogy csak pótléknak lenne jó míg akad egy nála jobb. (és ez a szöveg alapján amit írtál nagyon így jön le)


De nyilván értem, hogy a "lehetőségre" 17 évesen kevesen mondanak nemet :D


Ha inkább csak megvárod, hogy alkalmad legyen lefeküdni vele és utána közlöd, hogy inkább maradjon barátság extrákkal, akkor az egy tapló dolog.

2019. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Te mennyire lennél megértő, ha egy csaj odavágná neked, hogy “hát izé, elég bénán nézel ki, de bejön, hogy tetszem neked, más meg úgysincs, szóval ha nincs ló, jó a szamár is. Na szóval a lényeg, hogy hát lefeküdhetnénk párszor, de tudd, hogy sose fogsz bejönni igazán, csak hiányom van, és te pont kéznél vagy”?


Mert lehet szépíteni, de erről van szó. Én biztos elzavarnálak. Ha nem kellek kapcsolatra, ne kelljek szexre sem! Használatra vagy hivatásost keress vagy olyan csajt, aki rólad is hasonló véleménnyel van.

2019. nov. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó jól leírta.


De ezt egy kicsit finomított verzióba kellene elmondanod neki.

Talán a legjobb az lenne, ha nem kezdenél az ággyal. Randizzál vele, aztán ha tényleg bejöttök egymásnak akkor mehet tovább. Ha azt érzed, hogy ah nem ö az igazi akkor ott befejezed. Ha pl randiztok 1-2x és azt mondod, hogy nem jön be neked akkor mond meg neki.

2019. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindegyik hasznos.

Második, hát én valószínű igent mondanék egy csajnak, ha ki akarna használni, ha nem néz ki rosszul. Szerintem sok srác így van még ezze.

Pont ezért is kérdezem, feltételeztem, hogy a lányok máshogy gondolkodnak erről. :D

Nemet írnátok amúgy légyszi?

2019. nov. 23. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, akkor is ezt mondanád, ha tényleg szeretnéd? Mert a te esetedben eléggé úgy tűnik, hogy nemcsak szexelni akarna a lány. Azért nem teperne ennyit, keresne mást, akivel egyszerűbb a dolog. Ne keverd össze a szerelmet azzal, hogy hiányod van.

Egyébként 2. voltam, és lány vagyok, igaz, kicsit idősebb, de nem sokkal.

2019. nov. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem, szóval akkor a kettő nemigazán összeegyeztethető...

Naiv tapasztalatlan fiúfejjel azért elgondolkoztam azon, hogy lehetne esetleg köztes megoldás, nert bírom a csajt és tetszik is valamennyire, de nem annyira.

2019. nov. 24. 11:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Működhet, HA a lány is így gondolkodik rólad. De ha nem, akkor nem egyenlő elvárásokkal vágtok neki az egésznek, és az már rég rossz.
2019. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha a lány nem szerelmes beléd, akkor simán meg lehet beszélni, hogy csak dugni jártök össze. Egyik ismerősöm pont ezt csinálja egy csávóval. Ha ráérnek, megbeszélik, hogy mikor tali és dugnak érzelem nélkül.

Akkor van baj, ha a lány szerelmes beléd. Ígyis úgyis le fog feüdni veled valószínűleg, de rossz lesz neki, hogy te nem akarsz többet. (tapasztalat)

2020. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!