Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerintetek csak "azt" látja benne?

Van egy fiú ismerősöm, 18 éves és egy 14 éves lánnyal jár. Nem olyannak ismertem meg, aki lányokat használna ki. Eddig ha valaki csak arra kellett neki, azt már az elején tisztázta. Csak ilyen fiatal lánnyal sosem volt még együtt sem így sem úgy, szóval nem tudom.

Keress kérdéseket hasonló témákban: korkülönbség, lány, fiú, kihasználás, párkapcsolat

febr. 12. 22:10  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Tudom, ezt így önmagában nem tudjátok megmondani, de hátha van valami tapasztalatotok ezzel kapcsolatban.

# 1/3Időpont febr. 12. 22:13 Privát üzenet
ssaa nevű felhasználó válasza:

Hát..., a 18 éves fiúk többsége csak "azt" látja. Ám, hogy ez a fiú mit lát, azt tőle kell megkérdezni (ha ez téged érdekel. Engem pl. cseppet sem érdekel).

Netán, Te vagy az a bizonyos 14-éves lány? Ha igen, tedd fel a kérdést a fiúnak. Bizonyára az első szavaiban tagadja, de...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 12. 22:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#2 Köszi a válaszod.

Nem hiszem, hogy megkérdezem tőle, mert ha meg szó sincs arról, hogy csak kihasználná, akkor meg én lennék a rossz.

# 3/3Időpont febr. 12. 22:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Adott egy gép benne egy 250 es samsung hdd vettem egy 1 terrasat melle de nem latja se a bios se windows ha ra csatlakoztatom a lapra otlet?
Ha valaki látja az ellentmondásokat a vallásban, az hogyan képes hinni továbbra is benne?
Lenne egy olyan problémám hogy tegnap este újratelepitettem a számitogépem és van benne egy 80GB és egy 250gb es merevlemez és valamiért a számitogépben nem látja de a hard...
Mi lehet a gubanc? HTC ONEX+ 64gigás telo nem látja a 128-as pendrivot? Memo kártya foglalat nincs benne.
Most vettem egy laptopot, kizárólag SSD van benne. Amikor csatlakoztatok hozzá egy külső HDD-t, vagy pendrive-ot, látja a gép a két meghajtót, de egyiket sem lehet megnyitni, azt...
Aki nekem üzenetet küldd Viberen, az látja, kiknek a száma van benne a telefonomban, ez alapján el tudja őket érni?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!