Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak "azt" látja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak "azt" látja benne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú ismerősöm, 18 éves és egy 14 éves lánnyal jár. Nem olyannak ismertem meg, aki lányokat használna ki. Eddig ha valaki csak arra kellett neki, azt már az elején tisztázta. Csak ilyen fiatal lánnyal sosem volt még együtt sem így sem úgy, szóval nem tudom.

2019. febr. 12. 22:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom, ezt így önmagában nem tudjátok megmondani, de hátha van valami tapasztalatotok ezzel kapcsolatban.
2019. febr. 12. 22:13
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát..., a 18 éves fiúk többsége csak "azt" látja. Ám, hogy ez a fiú mit lát, azt tőle kell megkérdezni (ha ez téged érdekel. Engem pl. cseppet sem érdekel).

Netán, Te vagy az a bizonyos 14-éves lány? Ha igen, tedd fel a kérdést a fiúnak. Bizonyára az első szavaiban tagadja, de...

2019. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 Köszi a válaszod.


Nem hiszem, hogy megkérdezem tőle, mert ha meg szó sincs arról, hogy csak kihasználná, akkor meg én lennék a rossz.

2019. febr. 12. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!