Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne használjan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne használjanak ki folyton?

Figyelt kérdés
Nem volt még egy normális kapcsolatom se. Az első "kapcsolatom" úgy végződött, hogy miután két hónap után engedtem, hogy elvegye a szüzességem, közölte, hogy legyünk inkább csak barátok. Közben volt vagy ezer nője, csak én nem tudtam. Azóta is, mindig ez van, hogy ha lefekszem valakivel, utána egy két hét után vagy kiderülnek dolgok, vagy szakít. 19/

2017. okt. 22. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
JY5 remélem te is látod. Tudod ki ő
2017. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobban valogasd meg h kikkel alsz szoba.ereztesd vele h hol van a határ medfig mehetnek el
2017. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
te választottad az arogáns bunkókat, úgyhogy ne rinyáljál
2017. okt. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

SZia


Senki sem tudhatja igazan,hogy a masik ember sziveben- gondolatiaiban pontosan mi van, de ha parkapcsolatrol van szo es megbizhzhatosagrol az ido jo barat. Ugy ertem, hogy ha valaki komolyan gondolja siman var a masikra akar honapokat is ( igy, hogy mar nem vagy szuz nyilvan te is tapaszatltabba vagy es nem ijedsz meg a dologtol) de erdemes varni. Ha igazan kotodni akar es van egy jovokepe veled 3-vagy akar 6 honapot is kibir ( mas dolgokkal petting es tarsai)..ha meg komolytalan vagy felremegy akkor megkimelted magad attol, hogy megnyilj egy olyan embernek aki nem vett komolyan.

Nekem ez abszolut bejott- elveszitettem igy nehany pasit aki tenyleg tetszett nekem- de kiderult roluk, hogy nekik en korantsem jelenek annyit mint nekem ok. De pl. a ferjem 9 honapot vart ram- mert o igazan akarta, de az elott levo 5 eves kapcsolatomban is 6 honapot vartuk vele- es igy igazan megismerhettuk egymas..tobb melyebb beszelgetes, kozos program altal..

2017. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!