Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy így érzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így érzek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki fülig szerelmes belém. Rendszeresen beszélünk messengeren, voltunk néhányszor randizni (bár nem mondanám igazi randinak, hisz csak ismerkedtünk meg beszélgettünk). Viszont nem tudom, hogy érzek iránta. Ha egész nap nem beszélgetünk, bennem vagy egy olyan érzés, hogy most kicsit jó lenne beszélgetni vele, de egyszerűen bármilyen romantikusabb dolgot kérdeznek tőlem vagy mondanak nekem, egyszerűen bármitől, ami kicsit is a szerelemmel kapcsolatos, olyan ideges leszek, hogy legszívesebben (szépen kifejezve) hozzávágnám a kezemben lévő dolgot a földhöz. Nem bírom elviselni, ha arról kérdezősködnek, "alakul-e már köztetek valami?" "Hogy érzel iránta?" "Hiányzik-e?", vagy azt mondják, "Több időt kéne együtt lennetek, hogy fejlesszétek a kapcsolatotokat", "Ez már majdnem járás", hogy ne húzzam-halasszam már a dolgot, mert nagyon vontatott ez az egész, és hogy az emberek körülöttem csak azért viselkednek máshogy, mert ott a srác, a barátnőm csak azért nem jön el velem a bálba, mert legyek inkább a fiúval, és hogy nekem már el kéne döntenem mit akarok, pedig alig másfél hónapja ismerjük egymást, és én egyszerűen nem tudok még semmit a saját érzeseimről. Rendes, kedves, lehet vele mindenről beszélni, szüleimnek is szimpatikus, tesóm is jól kijön vele, tényleg semmi gond nincs vele, és mondják, hogy ilyen fiú való mellém, mégis, akárki még ha csak utal is egy mondatban a szerelemre és a romantikára, egyből ideges leszek. Azt akarom, szálljanak már le a szerelemről, még azt se tudom, mit jelent szerelmesnek lenni, nemhogy másfél hónap után eldönteni, járok-e vele vagy sem. Normális ez, hogy ennyire taszít a szerelem és a romantika téma, és hogy csak azt akarom, mindenki NORMÁLISAN viselkedjen, ha szóba kerül a srác? Velem van a baj? Tényleg idegesítőek az olyan kérdések, hogy várom-e már hogy megint találkozzunk, mert az ilyenekre a válaszom egy hatalmas nemtudom. 17/L

2019. nov. 24. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben vagy. Akkor kezdj járni a fiúval, amikor mindketten jónak érzitek. Ne a környezetedben lévő emberek akarják már megmondani, hogy te mikortól érezz szerelmet... Mert annak is több fokozata van, lehet te inkább még abban a fázisban vagy mikor tetszik neked és szeretnéd tudni, hogy lehet-e belőle igazi szerelem.
2019. nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értem,akkor neked azzal van a bajod,hogy minden ismerősöd csak erről bír beszélni.

Hát,ez tényleg idegesítő,szóval nem benned van a hiba.

Szerintem sz.rd le az ilyen ismerősöket,és majd te eldöntöd hogy te mit érzel.

2019. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hmm.. Nekem is van egy 17 éves lány barátom, aki tudom hogy legbelül érez vmit irántam még csak nem valja be 😏 Pedig én nyíltan kijelentettem neki, hogy érzek még iránta valamit és nekünk is volt már randi szerű talink, de mégse volt az. De már nagyon várom, hogy újra láthassam 😁


23/F

2019. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!