Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen parfüm jön be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen parfüm jön be nektek egy csajon?

Figyelt kérdés

Persze tudom hogy mindenkinek másmilyen az ízlése, de pont ezért vagyok rá kíváncsi hogy kinek milyen tetszik.

Én lányként megőrülök a férfi parfümöktől ami tényleg jó. Nagyon szeretem érezni, főleg az adott fiún és beszívom az illatát.

Gondolom fiúként is vannak ezzel így sokan, hogy szeretik nagyon egy lány parfümének illatát érezni.

Konkrétan el tudjátok mondani milyen márka vagy milyen illat ami nyerő nálatok?

Pl én Chanel Parist használok most.



2019. dec. 1. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Számomra semmilyen. Ha vonzódom egy lányhoz akkor az ő természetes illata a legjobb, nem valami pacsuli.
2019. dec. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem még a férfi parfümöket sem nagyon, nemhogy az összes nőit. De illatra legyen valami gyengédebb, ne olyan szúró szagú, vagy hogy lehet ezt leírni basszus.. xd
2019. dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
TM: Angel
2019. dec. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A semmilyen. Gusztustalan mű bűz az összes.
2019. dec. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Offtopic, de hol vetted a Parist? En mar evek ota csak Chanelt hasznalok, imadom. 16L
2019. dec. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen. És azt se a nyakára kenje, mert borzalmas ízük van.
2019. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!