Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megfelelő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megfelelő ajándék a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Most leszünk karácsonykor egyben félévesek is, és gondoltam valami szép karkötőre,de az anyukámat segítség gyanánt megkérdeztem hogy szerinte ez jó-e?! Nos azt mondta nagyon szép de nem fogja hordani szerinte. Nektek mi a véleményetek elsősorban fiúk válasza érdekel ti hordanatok?

[link]

Ha szerintetek se megfelelő ti mit javasolnátok? Pluszba még szeretnék adni neki egy nyisd ki ekkor és ekkor borítékos üzeneteket.



2019. dec. 3. 22:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam hogy 16 évesek vagyunk
2019. dec. 3. 22:37
 2/8 Stark2000 ***** válasza:

Alapvetően nem szeretem a karkötőket, mivel elég sok mindenbe bele tudnak akadni, és ezáltal eltudnak szakadni könnyen, De!

Ha a barátnőm adná ezt (nyilván inkább kék színben), én előszeretettel hordanám, hiszen tőle kaptam. De nyilván ez az én véleményem, a barátodat pedig te ismered.


És ha már karkötőt akarsz adni, miért nem próbálsz csinálni esetleg sajátot? Sokkal személyesebb. :)

2019. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 $$$$$ ***** válasza:

Hat nekem nem tetszik😅. Bar en teljesen mas stilusu vagyok. En szeretem a karkotoket. Van is 4. Bár most egyet pont nem talallok.😅 viszont en inkabb a vastagabb férfiasabb karkötőket szeretem. De te tudod baratod milyen stílusu. Ez inkabb iylen szolidabb elegansabb vagy nem tudom hogy mondjam lenyegeben mai divatos. Ami nekem nem a stilusum. De ettöl függetlenül ha baratnőmtöl kapnam akkor hordanam. Mert onnantol mar lenne jelentese😊.

19/F

2019. dec. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

5600?

Neharagudj de ilyet a kínaiba is vehetsz 200ft ert 🤔

2019. dec. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szeretnék nagyon ilyen páros cuccot. De max nyaklánc. Nem szeretem az ilyen ékszereket. A párom kedvéért hordanám, de ilyeneket nem szeretek hordani. Ő mennyire szereti az ékszereket??
2019. dec. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]

Esetleg egy ilyen jobban tetszhetne neki?

2019. dec. 4. 02:57
 7/8 A kérdező kommentje:
Ékszerek terén azt kell tudni róla hogy nyáron én kaptam tőle pároknak való nyakláncot és karkötőt is. A nyakláncot hamar lecserélte, mert kapott szüleitől egy ásványkoves medált. A nyaklánc és a karkötő is sima fekete kötélen fém medálos volt. A karkötőt sose vette le.
2019. dec. 4. 03:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ha hord karkötőt akkor vehetsz neki. A stílusát meg te ismered. Most lehet hogy én azt mondom, hogy nekem a második tetszene, neki meg lehet hogy pont az első tetszik.

Illetve azt is te tudod hogy hord e.


Vagy mutasd meg neki hogy nézd milyen jól néz ki. De csak a képet, nehogy ugyan azt adjatok egymásnak. Aztán ha azt mondja hogy szerinte is akkor csak jó lesz.

2019. dec. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!