Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány barátot ölelgetni, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány barátot ölelgetni, vagy puszilni illik jobban?

Figyelt kérdés
Amikor talizunk, ölelgetjük csak egymást üdvözlésnél és elbúcsúzásnál egyaránt. Bár ő amúgy is nagyon ölelkezős típus, de adnék már neki szivesen mégis 1-2 puszit. Mivel nem járunk, így meg nem akarok rányomulni, nehogy tolakodásnak vegye. Ez esetben így is jó? Vagy sunyiba adjak puszit is neki? :) Ha járnánk még meg is csókolnám legszivesebben.

2019. dec. 4. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Hát én csak saját vélemény képpen mondom hogy én megjegyezném neki hogy ezt mégis miért csinálta. Nyilván vannak azok az adott pillanatok amikor alap pl felkoszontes es akkor puszi puszi, de csak így köszönéskor nekem biztos nem tetszene. Persze minden lány más... 😊
2019. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megba..ni😁😁
2019. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mind2
2019. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek más a véleménye, engem nem zavarna egyáltalán :)
2019. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Ha lányt BARÁT-ként akarod kezelni, akkor miért jutott eszedbe ha járnátok meg is csókolnád?

Szerintem benned kialakult valami olyan érzelem ami már túlmutat a barátságon. Ha nem tévedek akkor a puszitól te mégjobban vonzódni fogsz hozzá. Ha a lány csak barátként tekint rád akkor ne erőltesd az eféle intimitása, mert rossz dolog a viszonzatlan szerelem.


Ha meg tévedek és egyszerűen szereted mint barát akkor semmi rosszat nem látok abban, hogy megpuszilod köszönéskor. Véleményed szerint meglepődne ha csak úgy megpuszilod akkor beszéld meg vele, hogy puszit adjatok egymásnak köszönéskor. Lehet, hogy sok az ölelés is meg a puszi is, de majd kiderül.

2019. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!