Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt adjak általános...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt adjak általános iskolai ballagásra a barátnőmnek? (Veszek virágot és szeretnék neki mással is kedveskedni de pénzt is szeretnék adni 10. 000Ft elég vagy egy lányak többet illik? )

Figyelt kérdés

2018. máj. 3. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

miért kéne neki pénzt adnod?

ha szeret, akkor úgyis jobban örülne valami emléknek...

így csak aranyásót gyártasz belőle

2018. máj. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Pénzt adni szerintem elég nagy bunkóság lenne, arra "ott vannak" a szülők és a rokonok. Inkább menjetek el abból a 10000 Ft-ból egy jó közös programra, csak rajtad múlik, hogy mit találsz ki. Hidd el, hogy többre értékelné ezt, mintha pénzt adnál neki.
2018. máj. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,Esetleg valamihasznos otlet?
2018. máj. 4. 06:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vacsora, mozi, fagyi esetleg ha van több pénzed, kirándulás, wellness hétvége ezt mind kettesben. Vagy valami ékszer. Igazából tök mindegy, amit tőled kap annak már eszmei értéke van, és örülni fog neki.
2018. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Nyilván, amennyiben a barátnőd még általános iskolás, feltételezem, hogy te sem vagy sokkal idősebb, ezért nem biztos, hogy van önálló kereseted.


Ebből fakadóan pedig azt hiszem, hogy senki nem várhatja el tőled, hogy bármilyen értékes ajándékot, pénzt adjál az ifjú hölgynek.


Jómagam annak idején csak is kizárólag a szüleimtől kaptam drága ajándékot, ám az is a teljesítményemért cserébe járt. Az akkori barátnőméktől egy csokor virágot kaptam, ám már magának a szándéknak is borzasztóan örültem.

2018. máj. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak ha van kereseted, akkor adj, barátnődnek meg 500 is elég; de szerintem elég furán venné ki magát, ha barátként pénzt adnál neki. Vegyél neki virágot, diplomás plüsst, idézetes táblát, rajzolj neki valamit; de úgy, hogyha szorongatnia kell, addig nem izzadja össze a lapot; tehát talán belerakható valami kis tartóba. Lehetne valami könyv pl. Vagy egy tollgyűjtemény mert tollakra úgyis szüksége lesz még, lehetne valami különleges, speckó toll is; akár esetleg kis notesszal; meg vannak azok a pici figurák is, azt is ajándék/virágboltban lehetett régen kapni; vagy menjetek el sütizni pl, és fizesd az ő süteményét; akár te süss neki valamit. Vagy lehet pl egy csoki is, de akkor azt talán ballagás után beszéld meg hogy még talizol vele; ne a napon olvadjon szét neki az ünnepséget végigvárva.
2018. máj. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindnekinek a hasznos válaszokat
2018. máj. 4. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!