Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú, akinek tetszek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú, akinek tetszek, megajándékoz, akkor azt illik elfogadni vagy illedelmesen utasítsam vissza?

Figyelt kérdés
Nekem nem tetszik a fiú.

2018. nov. 25. 18:03
 1/5 zolika4023 válasza:
93%
Attól függ mi az! Szerintem fogadd el aztán ennyi
2018. nov. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem ne fogadd el, kivéve ha valami apróság
2018. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valoban ne fogadd el.

Ha elfogadod,lehet felreerti...

2018. nov. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha max ezer forintos tételről van szó akkor fogad el , illetve azért neked is legyen szimpatikus. A másik dolog ,azért se gyere össze senkivel mert ajándékokat vásárolgatna neked .
2018. nov. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem is az ajándékra megyek 😅

Csak a srácot se szeretném feltétlen megbántani, és nem is tud arról, hogy én tisztába vagyok az érzéseivel.

2018. nov. 26. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!