Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normen123 kérdése:

Tanácsot szeretnék kérni. Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés

Barátnőm évfolyama adja idén a végzősöknek a szalagavató műsort ami most 14-én lesz. Minden nap stresszes iskolában és miután haza ér, iskola után jó a kedve szoktunk is találkozni csak általában egyszer valami "bekattan" nála és estétől kezdve rossz lesz a kedve.

Előtte igényelte, hogy öleljem meg, adott puszikat, megcsókolt, de miután ilyen rossz kedve lett ha egy kicsit is hozzá érek elhúzza magat, ha megakarom ölelni lök el és ha megcsókolnám elfordul. Ez a változás pillanatról pillanatra történik.

Jelen pillanatban 14-e az jövőhét szombat. Azt mondta, hogy addig ne is találkozzunk, mert nem akar veszekedni de írni sem fog nekem addig viszont továbbra is szeret és reméli akkor még kelleni fog nekem.

Szombaton házibuli van egyik ismerősömnél ahova elhìvtam magammal még mult héten és megkérdeztem, hogy a szombattal mi lesz és azt válaazolta rá, ő megy és hogy én megyek e vagy sem az már rajtam múlik.

Mit tegyek azzal kapcsolat, hogy ő nem találkozna másfél hétig velem. Én nem akarom hagyni, küzdeni akarok érte.



2019. dec. 5. 05:43
 1/1 anonim válasza:

Szia, voltam ebben a cipőben..hasonlóban. Hidd el ha egy fiu nem akar veled beszélni akkor abba nincs mit belemagyarázni, nincs ertelme okot keresni. Ha nem akar nem akar..fáj es szar de sajnos igy mukodnek. En szerintem azt ajanlom hogy hagyjad. ne irj neki ne keresd hidd el ugyis jelentkezni fog ha jelentesz neki valamit. vard ki a szombatot es ott ha találkoztok minden eldol ugy is! o

ha ott tovább folytatja ezt a viselkedést szerintem engedd el, addig pedig legy türelmes , attolmeg hogy nem keresed nem azt jelenti hogy feladtad a harcot erte vagy nem szereted..hidd el

2019. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!