Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ir diéta! Nem rég tudtam meg,...

Ir diéta! Nem rég tudtam meg, hogy ir-em pco, pajzsmirigy betegségem van! Szeretnék tanácsot kérni mit, mikor lehet enni vagyis egyáltalán jól csináltam-e a diétát?

Figyelt kérdés
180 ch diétát kell tartanom 6 étkezésre felbontva!tényleg nem lehet merckformin mellett tejterméket enni??de akkor gyors felszívódású alapanyagot mibe van?mert a tejtermékek mind gyors!

2014. nov. 28. 08:04
 1/8 anonim válasza:

Ajánlom figyelmedbe a facebook csoportot: IR étrend 160GR CH

Nagyon sok hasznos információt találsz fent és a lányok nagyon segítőkészek. :)

Vannak növényi alapú tejek, amik fogyaszthatók, pl.: kókusztej.

Arra kell figyelni, hogy mikor eszel gyors és mikor lassú felszívódásút. Reggel, este lassú, délben és tízóraira lassú és gyors, uzsira gyors. Az utóvacsi is lassú.

De tényleg látogasd meg a csoportot, kérd a felvételed. Nagyon-nagyon hasznos, sok-sok tanáccsal és recepttel. :)

2014. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm,hogy írtál!felkérést elküldtem a csapatnak!

hát nekem nem jó a 160 ch!kevés!még talán a 180 ch is!inkább híznom kell!!

sajnos úgy sikerült ,hogy elkezdtem a gyógyszereket szedni de diétázni nem!1,5 hónap után kezdtem a diétát akkor kaptam dietetikus tanácsadást!amikor elkezdtem a gyógyszereket kb 50 kg és 164 cm voltam most meg csak 48,7 kg !tehát elég rendesen fogytam!pedig így is sovány vagyok!ezért tettem fel a kérdést is ,hogy nem jól étkezek,hogy fogyok!

akkor ezek szerint még tejet és joghurtot se ehetek??

azt tudom reggelire nem lehet tejet és joghurtot enni !

arra figyelek mikor milyet eszek!ha elküldöm neked privibe miket eszek tudnál tanácsot adni???köszönöm ha írsz!

2014. nov. 28. 10:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Én SZAKORVOS (diabetológus-belgyógyász) felkeresését ajánlom, akár magánúton is.

Ha budapesti vagy, a Pálmai-Medben nagyon jó csapat van és értenek is ahhoz, amit csinálnak (és nem olyan drágák és elérhetetlenek időpontilag sem, mint a MensMentis).

Hozzáértő dietetikus is van.

2014. nov. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm!!!

hát van dietetikusom a MM-be !!csak olyan soká megyek újra (februárba),hogy szerettem volna egy tanácsot kérni meg össze is zavart ez a tej dolog!

2014. nov. 28. 14:56
 5/8 anonim válasza:

első hozzászóló vagyok :)

a csoportban nem csak azok vannak, akik 160 CH-t esznek, hanem azok is akik többet vagy kevesebbet. :)

nagyon sok hasznos tanácsot adnak a lányok, csak kérdezni kell tőlük, ők már profik ebben :) :) :)

2014. dec. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sziasztok! "Él" még a csoport? Mert csatlakozni szeretnék, de nem találom :( nekem 1400 kcal/175 ch-t írtak elő, úgyh nagy segítség lenne.
2015. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szia!írtam üzit!!remélem tudtam segíteni!
2015. jan. 22. 14:00
 8/8 Minimazsa válasza:

Sziasztok!

Tudnátok segíteni abban hogyan tudnék belépni a IR ÉTREND 160GR CH csoportba a facebookon?köszönöm előre is!

2015. febr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!