Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az ilyen otthon végezhető...

Az ilyen otthon végezhető kérdőives állás ajánlatok nem átvarés? Mert találtam egy jónak tünö oldalt de nem csináltam még ilyet szeretném ha adnátok tanácsot.

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szakdolgozathoz én is csináltam kérdőívet a kerdoivem.hu-n. Ingyenes. De a facebookon is van rá lehetőség.


Nem hinném, hogy ezért bárki fizetne bért.

2015. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Illetve kiegészítésként persze mindezt olyan kérdőívre értve, ami nem kér elérhetőséget a nyilatkozótól - amit egyébként a nyilatkozó meg is tagadhat adatvédelmi okokra hivatkozva-.


Vannak cégek, akik így gyűjtik a címlistát és az elérhetőségeket, de ott sem tűnik túl életszerűnek, hogy ezért normális bért adjanak.

2015. jan. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!