Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érdemes csinálni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes csinálni?

Figyelt kérdés

Na, hát a pasikról van szó.

Eddig még nem nagyon jött nekem össze ez az egész. Nem jöttem még össze senkivel, szóval nem volt kapcsolatom. De sok fiúval alakulgatott a dolog csak nem lett belőle semmi. Nem én voltam az oka hanem ők. Nem vagyok olyan hogy egyből adom magam és így ja. Az ilyenek csak arra mennek én meg nem vagyok könnyen kapható. Nem kaphat meg akárki🤷‍♀️

Amúgy válogatós vagyok. Nem csak külsőleg hanem belsőleg is. De ez normális, vannak akiknek ez szúrja a szemüket hogy jaj ne válogass mert nem lesz senkid meg stb. Erről nem akarnék most vitatkozni.. Mindenkinek megvannak a saját igényei így normális hogy nekem is.

Külsőleg pl hogy alkatra és kiállásra lehetőleg sportos legyen (én is sportolok szóval amúgyis elvárhatom), és legyen jó haja. Igényelje azt hogy foglalkozzon vele és látszódjon rajta. Az ilyen tipikus divathajak jönnek be, oldalt lenyírt és felül hosszabb, de nem egészen valami nagy fészekhaj ami már túlzás, hanem az a pont jó. Csík is mehet bele oldalra meg ilyesmi, tudjátok. Haj meg szemszín nem nagy lényeg. De fontos az arca tehát tetszen az is. Vannak még ilyeneim hogy megtudjon mondjuk fogni a pillantásával, nézésével stb. Stillre meg legyen úgy az egész elkapva. A hangja meg az illata is nagyon meg tud őríteni. Ja és magasabb legyen nálam, korban meg 17-20 (én 17 vagyok).

Belsőleg, meg tudjon nevettetni legyen vicces. Ez nálam fontos. Tudjon hülyülni de amúgy érett legyen amikor kell. Legyen laza, mutassa ki amit érez és gondol, figyelmes legyen, közeledjen, amikor kell tudjon romantikus lenni. Hibái is lehetnek persze. Felőlem lehet makacs (mondjuk ez így nezehebb lenne mert én is nagyon az vagyok szóvall😂), akaratos, de rám azért hallgasson, ebből is látszana ha fontos vagyok neki. Határozott személyiség legyen és ne bizonytalankodjon. Tudja hogy mit akar. Legyen levágós, nem bírom az értetleneket😅 Perverz is legyen de nem túlzásba véve hogy erre épüljön az egész kapcsolat. Őszintén érezzen. Ha hibázik azt tudja elismerni.

Nagyjából ennyi.

De a lényeg hogy teljes egészébe tetszen nekem úgy az összhatás és a kisugárzása bejöjjön.

Mielőtt mondaná valaki hogy magamhoz mérten várjak el dolgokat, elmondom azt is én milyen vagyok. Nem egóból, de én azért nem vagyok rossz sem külsőleg sem belsőleg. Igényes vagyok magamra nézve is nagyon. Elsősorban magamnak akarok megfelelni.

Külsőre, szőke haj, szürkéskék szem, 167 cm és vékony edzett alak. Sportolok szóval így ja. Járok edzeni kondiba meg moderntáncolok is. Hobbim hogy rajzolok is. A stílusom ilyen csajos. Nem túl kihívó, de hangsúlyozza az alakom amiket hordok. Általába farmer, tornacipő meg valami feszülős felső. Szoktam sminkelni de nem viszem túlzásba csak amennyi pont jól áll.

Belsőleg, szeretek hülyéskesni de érett és komoly vagyok amúgy csak hát néha én is eltudok kattanni😂 Mondhatni határozott is vagyok és nagyjából mondig tudom mit akarok. Vannak céljaim amiket el akarok érni. De emellett rossz tulajdonságaim is vannak, nagyon makacs vagyok és kb mindig az kell legyen amit én akarok😂 Jó, hisztis is tudok lenni. De abszolut normálisnak mondanám magam de mondjuk az tudja aki megismer.

Na de a lényeg, hogy hogyan találhatnék valakit magamhoz. Aki teljesen illene hozzám, szimpi és tudnám szeretni meg el is tudnék képzelni vele komoly kapcsolatot. Ne csak kalandokra menjen meg ilyenek. És tudom hogy sokan jönnének pont ezzel, akit én akarok magamnak azok tipikusan ilyen egyájszakás rosszfiúk. De higyjétek el hogy nem mindegyik ilyen nekem bejövő srác csak arra megy. Vannak normálisak. Tényleg van olyan közülük aki normálisabb is tud lenni főleg azzal akit tényleg megszeret. Szóval mondhatni személyfüggő is. Egy r*ibancos viselkedésű lánnyal (amiből már nem kevés van) nyilván nem úgy áll hozzá hogy na akkor jöjjenek össze meg minden. Biztos vagyok benne hogy számomra is meglenne a normális fiú akiben minden tetszik.

De ezt hogy lehetne elérni? Gondoltam rá hogy azért jobban ki kéne mozdulnom. Járni helyekre. Mindenhová ahol adódhatnak lehetőségek ismerkedésre és ahol bőven vannak jó srácok. Pl buli, meccsek, versenyek, pláza stb.

Mondanám hogy akár neten is lehet megismerkedni de az azért személytelenebb. Meg ha mondod valakinek hogyan írj rá pl egy olyan fiúra akit nem is ismersz, egyből megkapod hogy ismerkedj élőbe. És pont ez az amit nem nagyon tudnék hogy csináljam, egy teljesen ismeretlen nekem tetszó fiúra mégis hogy írnék rá vagy mit kezdenék hogy ne legyen annyira levágós az egész😂 Na mindegy, ha tudtok tanácsolni valamit, az jó lenne:)

Bármit meghallgatok csak rosszből jött válaszok ne legyenek.



2019. dec. 6. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Túl magasak az elvárásaid. Lehet, hogy külsőre bombázó vagy, de a stílusod szörnyű.
2019. dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha magadnak így jó vagy, vagyis megvagy ezzel az életstílusoddal amit most élsz elégedve, akkor ne akarj másokért változtatni rajta.. A megfelelo fiú majd betoppan az életedbe és pont ilyennek fog szeretni.

Lehet ha változtatnál rajta akkor még tobben elkerulnének vagy még nehezebb lenne.. a lényeg hogy mindig add onmagad! és kuloncnek lenni se szégyen! csak lazán

2019. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!