Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés
Billie fan nevű felhasználó kérdése:

Milyen érzés az első csók? Első alkalommal hogy érdemes csinálni?

ápr. 18. 09:19  Privát üzenet  

A válaszok
Nagyon jó érzés! Beléd van kódolva, ezt nem kell elmagyarázni. Fogod érezni, mit kell csinálni a száddal. Nem kell ráfeszülni erre... 19/f

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 18. 09:25 Privát üzenet

Felesleges ugyanazt a kérdést többször is feltenni, főleg, hogy tiltja az oldal szabályzata!

Ha annyira érdekel a csók téma, próbáld ki.

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 18. 11:44 Privát üzenet

Nagyon jó! 😊

Az első válaszoló igazából leírta. Menni fog az.

Én mindig úgy képzeltem, hogy az első ilyen gyengéd, semmiképp sem nyelves.

Hát, ahhoz képest...

Elég szenvedélyesre sikeredett. Természetesen nyelvvel.😂💚

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 19. 12:31 Privát üzenet
Nem, nem fogod érezni hogyan kell. Nem lesz tökéletes. Ezt is tanulni kell, nem jön magától. Az első valószínűleg furi lesz, rá leszel parázva. De ha el is rontod, nem szabad szégyellni, később úgy is csak nevetni fogtok rajta.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 19. 12:34 Privát üzenet
Énis féltem tőle de nem kell félned jönni fog magától az egész majd meglátod;)

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 20. 20:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tünetek enyhülése esetén is érdemes orvoshoz fordulni?
Minek a jele lehet ez? Érdemes orvoshoz fordulni miatta?
Időnként megjelenő szúró, égő érzést tapasztalok az alhasam két oldalán a mendzedzem alatt. Érdemes ezzel orvoshoz fordulni?
Ovitrelle beadasa utan 10 nappal erdemes tesztelni? Utana 6-7-8 napon petefeszek szurka 9-10 napon mindjart megjon erzes. Tobbi lent
Szerelmi kapcsolatokban érdemes kompromisszumot kötni? vagy inkább fanatikusan küzdjünk azért akit szeretünk még ha ez az érzés nem is kölcsönös és fájdalommal jár?
Szerintetek milyenek ezek a versek amiket én írtam? Érdemes lenne folytatni?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!