Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem a fiúkat most akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a fiúkat most akkor velem van a baj?

Figyelt kérdés

Általánosan volt valaki aki tetszett és próbálkoztam nála joban voltunk meg minden de aztán nem lett belőle semmi és még össze is vesztünk

Gimi elején pedig egy másik fiúval próbáltam tudatni a tetszését de kb nem is vette észre ( vagy nem akarta) még egyszer rá is írtam válaszolt de aztán nem írt rám soha nem értem most akkor velem van a baj? Sztem nem vagyok csúnya hogy így elkerüljön


17/L



2019. dec. 7. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg mesélhetnél picit magadról. Ez nem nagy segítség eddig. Ha itt nem akarsz privátban is írhatsz.

De szinte a semmi alapján nehéz megmondani hogy mi a baj, ha egyáltalán van

2019. dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Haat ha most a pozitív dolgokat akarom kiemelni akkor mondjuk vicces vagyok kedves szeretek társaságban lenni tehát nem vagyok ilyen zárkózott típus

Külsőre meg barna haj barna szem 177 cm 🤷

2019. dec. 7. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Az is lehet hogy olyanoknál próbálkoztál, akiknek te nem tetszettél, és nem voltál az esetük. Nem kell ilyen messze menő következéseket leszűrni. Megtalálod majd azt aki viszonozza az érzéseidet.
2019. dec. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad beletörődni és feladni. Figyeld a külvilág reakcióját, lesz még idő mikor jön egy fiú :)
2019. dec. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!