Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak azokat a fiúkat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak azokat a fiúkat érdeklem, akik össze akarnak jönni velem? Haverként miért képtelenek nyitni felém?

Figyelt kérdés

Rengetek barátnőm van, de közeli fiú haverom egy se... Amelyik fiú érdeklődik irányomban, kedves velem, azoknak mind bejövök, barátként semelyiküknek sem vagyok szimpatikus valami okból. És persze, ha ezeket az irányomban nyitott srácokat visszautasítom, egyből le se sz@rn@k utána, barátként itt sem vagyok opció...

Miért vagy ez? Hogyan változtassak ezen? Tök jó lenne, egy igazi, közeli fiú barát...



2019. aug. 28. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Valamilyen oldalról örülj neki, nagyon nehéz megtartani egy fiú-lány barátságot egy idő után a barátság szintjén.

Nem azt mondom, hogy lehetetlen és nem létezik csak nehéz.

2019. aug. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyennek én is örülnék fiúként, mármint nálam lánybarátnak.
2019. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem fiúként voltak lány barátaim és működtek 10 évig. Nem azért lett vége, mert bármelyikünk többet akart volna, de ez a kérdés szempontjából nem releváns. Rosszakat fogsz ki. Olyanokkal próbálkozz akiknek tartós párkapcsolata van (nekem 5 éve van párom), velük több szerencsével járhatsz, mert nekik jó esetben eszükbe se jut másképp nézni rád.
2019. aug. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal több fiú barátom van mint lány,nálunk szerencsére nem nehéz megtartani a barátságot.Esetleg valami gyerekkori fiú ismerősöd nincs akivel felvehetnéd a kapcsolatot?
2019. aug. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen lány ismerősöm.

Mondjuk ő mindent meg is tett azért, hogy egyik fiú se barátként tekintsen rá...

Például mindenkinek csapta a szelet, csak azért hogy ő többnek tünjön és több csodálja legyen. Aztán ha valaki elakarta hívni valahova jött a pofára esés. Na ezzel a lánnyal én sem írtam többet amikor ezt megtudtam róla, hogy így szórakozik minden sráccal.

Szóval ha te is így csinálod ne csodálkozz rajta.

De ha nem akkor azt tudom tanácsolni esetleg, hogy a beszélgetés elején tisztázd a fiúval, hogy semmi komolyat nem szeretnél tőle.

Vagy ha elkezd közeledni szólj neki vagy valami.

Így tudni fogja hol a határ.

Sok sikert.

16f

2019. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!