Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen fiúkat találtok vonzóna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fiúkat találtok vonzónak külsőleg? (Haj, ruha, stb. )

Figyelt kérdés

Nem áll szándékomban változtatni magamon, csak kíváncsi vagyok emberek véleményére.


Milyen frizurát szerettek leginkább? (rövid, hosszú, hogy legyen beállítva, stb? )


Hogy öltözzön? (szíválaszték, stílus..)


A kiegészítőket mennyire nézitek? (karóra, karkötő, nyaklánc...)


Plusz ugye sok fiű cipőmániás, többek közt én is valamennyire. Vannak olyan lányok, akik külön a cipőre is figyelmet fordítanak?


Kort is írjatok kérlek :D



2018. dec. 12. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hajnál szeretem, ha hosszabb és hullámos vagy göndör. Öltözéknél az elegánsabb, minimalista stílust kedvelem, nem rivalkodó színekben. A kiegészítők nem kifejezetten érdekelnek, a karórákat szépnek tartom, az ékszerek viszont annyira nem jönnek be. Ellenben a piercingekkel nincs gondom. A cipőkere nem fektetek nagyobb hangsúlyt, mint a többire. A lényeg, hogy illjen a ruhákhoz és legyen tiszta.

Ez persze egy idealizált fiú, nyilván nem küldök el senkit, ha nem így néz ki. 18/L

2018. dec. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hm..

Haja színe mindegy, csak hosszú legyen, vagy legalàbb is ne nagyon rövid.


Öltözködés is eléggé mindegy, (engem àltalában nagyon kinéznek a stílusom miatt, épp ezért elfogadok minden szubkultúràt, kinézetet c: ) csak azért lehetőleg ne legyen "tömeg", szeretem ha szokatlan kicsit, olyan különcös. d:


Kiegészítők.. Hàt piercing bejön, fültàgító, meg az ilyenek. Illetve ha "mókásabb" kiegészítők vannak rajta, azt is nagyon tudom értékelni. c:

Viszont példàul ezeket a drága karóràkat sosem értettem.. Ha csak felvàgni akar, az nem kell. :/


Cipőt is tudom értèkelni, ha egyedi meg tetszik. Viszont ha "tömeg", és/vagy csak azért vette hogy felvàgjon, akkor nagyon nem. :c


L

2018. dec. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

A haja színe mindegy csak ne vörös legyen. Tetszik a barna fekete és sötét szőke haj is. Ne legyen túl rövid és ne is túl hosszú. Az a jó ha bele lehet túrni.


Öltözködés mindegy, csak ne öltözködjön túl régiesen és ne melegítőben járjon.


A kiegészítőket nem nézem. A fültágítós ( vagy hogy hívják) fülbevaló viszont nagyon nem tetszik.


A cipő meg menjen az öltözékéhez.

2018. dec. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sportos alkat és stílus, hajban pedig a simára borotvált kopasz a mindenem. 😊 24/L
2018. dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én alapvetően nem igazán nézem maga srác ruháit inkább az összkép érdekel, néha amúgy ha jó cipője van azt megnézem, én szeretemhaegy fiúnak hosszabb hajavan de csak akinek jól áll
2018. dec. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!