Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pasizik ennyit? Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pasizik ennyit? Hogyan tudnánk rajta segíteni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátnőnk,aki az utóbbi hónapokban eléggé ráállt a témára. Ha elmegyünk bulizni akkor viszonylag sok sráccal smárol, haza megy velük, de elmondása alapján nem fekszik le velük. Az ilyen esték után napokig szomorú.Véleményem szerint a depressziója miatt csinálja ezt. Nem érdekli semmi.Eléggé aggódunk érte, mert van , hogy eltűnik csak úgy. Mikor megkérdezzük , hogy miért csinálja ezt az egészet , azt mondja, hogy nem tudja.

2019. dec. 7. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Bulizás helyett keressetek valami tartalmas programot.
2019. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért van, mert a depresszió elveszi az összes életkedvét, amit pasizással próbál pótolni. Most úgymond kétségbeesetten habzsolja a boldogságot, de ez inkább csak egyfajta önbecsapás. Velem is volt már hasonló, ezért ismerem ezt az érzést ilyen jól. Most mondanám, hogy üljetek le megbeszélni vele, viszont ez nem biztos, hogy segít. A szüleivel jó kapcsolatban vagytok esetleg? Ha igen, akkor ott kéne próbálkozni először.
2019. dec. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán beszél a szüleivel.
2019. dec. 7. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
"Bocsi szomi vagyok ezért rib@ckodom" *minden lány
2019. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
*Minden lány visszautasít, mert egy tetű féreg vagyok, ezért most az összes nőt kollektíven lerib**cozom, mert az menő*
2019. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Igen, minden bizonnyal 1-2 visszautasítás miatt mondom ezt és nem azért mert f@ssz@l gyógyítod a depressziót :DDD
2019. dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
#6 Ki mondta, hogy fasszal gyógyítom a depressziót? XDDDDD Én csak annyit írtam, hogy velem is volt már hasonló, de én nem a pasikba menekültem, te balfék. :D
2019. dec. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!