Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 15/16 éves fiúnak és egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15/16 éves fiúnak és egy 12 éves lánynak lehet egészséges kapcsolata?

Figyelt kérdés
Egy ilyen nyilt nap szerűségen ismerkedtek össze, amin a 9keseknek kell a 6kosokat kísérgetni. A nap végén bejelölték egymást instagramon és azután sokat beszéltek. Pár nappal később elmentek egy randira, ahol elvileg volt egy "kis csók" bármit is jelentsen ez. A fiú az egyik jó barátom és kissé aggódom érte, mert ez az első párkapcsolata és egy kisgyerekkel van. Ő 15 éves, de nemsokára 16 lesz. A kislány nemrég lett 12 és abszolút nem "túl érett" és nagyon naiv és kedves és tényleg olyan mint egy átlag 12 éves(szereti a fiúbandákat stb...). Neki is ez az első párkapcsolata, de ha jól tudom a barátom megismerése előtt más tetszett neki, szóval lehet nem is szereti igazán a barátomat. Mindkettejüknek a legjobbat szeretném, de félek hogy ez hosszú távon egyik félnek se fog jót tenni, a barátomnak pedig nagyon- nagyon negatív reakciói vannak ha valaki visszautasítja (kb 1,5 évig volt nagyon depressziós állapotban mert a lány akibe szerelmes volt nem viszonozta az érzéseit.) 3 barátom is próbálja lebeszélni mert szerintük nem lehet egészséges a kapcsolat ilyen eltérő érettségben ezért sokszor nekem panaszkodik az egészről mert én konfliktuskerülő vagyok. A kérdésem az, hogy próbáljam-e én is lebeszélni, vagy inkább hagyjam az egészet?

2019. dec. 11. 06:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ez nem fog menni. 12 évesen még szörnyen gyerek az ember.
2019. dec. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Micsoda?? Egy 12 évesnek még meséket kellene olvasnia!!
2019. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

4es: a szülei tudják, ők vitték el az első randira

5ös: nem rólam van szó

10es: mi van

2019. dec. 12. 14:30
 14/18 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon nem! Egy 16 éves kamaszfiú a legyet is megdugná röptében, egy 12 éves gyerekben meg igen erős a megfelelési vágy. Egykettőre ágyban találják magukat.
2019. dec. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

[link]



Itt van a törvény.

2019. dec. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
7%
én is szívesen kipróbálnám egy 12 évessel ha lenne jelentkező
2019. dec. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#16 miért jezus
2019. dec. 13. 18:19
 18/18 anonim válasza:

jajj dehogy. egy 12 éves még annyira éretlen... 16 évesen meg már szinte felnőttként viselkedsz. 16 évesen csak az választ 12 éves partnert, mert másoknál esélye se lenne. Ez se jó.


12 évesen meg csak annyit tudnak, hogy csöcsök és segg. ennyi kell. Még a testük se fejlődött ki teljesen.


16 évesen maximum 15 éves lenne a legfiatalabb szerintem, ami elfogadható. vagy talán 14. Én 17 vagyok és a 15 éves lányokon is látom, hogy az idősebbekhez képest meggondolatlanok, kapkodóak, sznobok.


Tudom, minden korban azt hiszi az ember, hogy most már elég idős hozzá... De nem így van. 20 évesen is biztos lesz valami, amit most 17 évesen jónak találok, de akkor már nem.

2019. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!