Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesítő lehet ez a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítő lehet ez a barátom számára?

Figyelt kérdés
Elég kevés önbizalmam van, a barátom szerint szép vagyok, de én mégis elégedetlen vagyok magammal, és közbe, még ha véletlenül is, kimondom/elszólom magam. Mondjuk mikor meglátok egy lányt, akinek nagyon szép haja van, akkor mondom, hogy én is szeretnék olyat... Ez vajon őt nagyon idegesíti?:/
2019. febr. 12. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem az idegesített a barátnőmben, hogy mindig sírt, hogy rondavagyok meg hogy bem is vagyok szép....

AKKOR CSAK VICCBŐL DÍCSÉRLEK ÉS SZERETLEK

pff elegem van, aki tudja miről beszélek az át tudja érezni :(

2019. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A túlzott onbizalomhiany engem nagyon taszítana. Ha folyton hangoztatja mennyire csunya, satöbbi. Egy normális onbizalomhiány nem zavarna, sőt megmondom őszintén, akárhany barátnom volt, akárhany lánnyal beszéltem, egyszerűen mindenkinek problémaja van a testével, es itt meg is látszik a média hatása. Teljesen mindegy mennyire vagytok szépek, nem tudjátok magatokat elfogadni, és ez elég sajnálatos.
2019. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős érzés #1, mikor "anno" egy nap már 6. alkalommal mondja ki, sőt ki se mondja de hallod a hangján, hogy azt fogja emlegetni, na akkor egy facepalm és no comment.

---------

Lévén hogy nem ismerjük kedves barátodat így nem tudjuk megmondani, de a mi példánkból látod, hogy nálunk ez eléggé kivágja a biztosítékot egy idő után, mert ugye csak viccelődni szoktunk a bókokkal...


Szóval eddig közvélemény kutatással 3-ból 3-nak idegesítő a dolog.

2019. febr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon idegesítő tud lenni. Higgy a barátodnak, bízz meg benne! Hazudna neked? Egyáltalán, veled lenne, ha olyan éktelen randa lennél, mint amilyennek hiszed magad? Nyilvánvalóan Te vagy neki a legszebb, különben az általad szebbnek tartott lányokkal lenne, nem gondolod?


Az más, ha meglátsz egy frizurát ami nagyon tetszik, és azt mondod "nézd milyen jól áll neki, lehet, hogy én is befestem/levágatom/kivasalom/begöndörítem a sajátomat". Ez így nem az, hogy te milyen ocsmánynak tartod magad, inkább az, hogy ki szeretnél próbálni valami újat. Azzal nincs semmi baj

2019. febr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!