Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom miért nem vesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom miért nem vesz észre senki. Nem vagyok egy szőke herceg meg hogy az évek alatt az önbizalmam eléggé leépült, de amikor már sikerült összeszednem magam megint padlóra kerültem. Valami tanács hogy legközelebb több szerencsém legyen?

Figyelt kérdés
2019. dec. 14. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom csajozásról beszélnél.

Padlóra kerültél, és akkor mi van?


Szedd össze magad ember

2019. dec. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk mi miatt nem megy, mi miatt kerültél padlóra, min kéne javítanod, milyen a személyiséged, a szöveged, milyen helyekre jársz, mennyiben vagy érdekes, hogy a csudába mondjuk meg hogy legyél szerencsésebb?
2019. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Sz@rjál bele! Én is azt teszem, nekem is egy hullámvölgy az életem, ha a magabiztosságomat nézem, amúgy nem panaszkodhatok, van egy pár haverom és ennyi. De már nem aggaszt ha magabiztossággal kelek fel, csinálom a dolgomat amit kell. Efogadtam hogy ilyen vagyok, és nem vágyok más lenni, ha az élet úgy hozza úgyis átformál.
2019. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!