Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szetintetek van értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szetintetek van értelme próbálkozni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivek úgy két hete beszélek. Tartalmasak a beszélgetések, tehát van téma. Viszont mindig én írok rá, ő nem igazán keres. Elhívtam találkozni, abba belement, így jövő héten talizunk. Kissé zárkózott lány. Szerintetek akar tőlem valamit, vagy csak szórakozik?
2019. dec. 15. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első találkozás előtt ne add már fel! Akkor mi értelme?
2019. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy egyszer már találkoztunk, pár nappal azután, hogy elkezdünk beszélni.
2019. dec. 15. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor se add fel :)
2019. dec. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok 🙂 vagyis, hogy önként nem kezdeményezek vagy nem nagyon. Az én esetemben ennek csak az az oka, hogy kiderüljön, mennyire komolyak a szándékai. Ha komolyan meg akar ismerni, nyitni fog felém, meg fog hódítani, és az sem fogja zavarni, hogy nekem kicsit több idő kell, mert ha türelmetlenkedik, azzal bebizonyítja azt is, hogy nem nagyon tisztel. De ez az én esetem.


Ha introvertált, akkor meg persze, hogy nem akarja rád erőltetni magát. És, ez most megint saját példa lesz, ha engem valaki nagyon érdekel, akkor egy kis félelem is van bennem, hogy valami rosszat mondok.


Ha tartalmas beszélgetéseitek vannak meg tényleg jó vele, akkor viszont ezt szóba is hozhatnád, el fogja mondani.


De nem kellene ilyen gyorsan feladnod.

2019. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az elején valamivel nyitottabb volt, csak aztán azt mondta, hogy gyors neki a tempó.
2019. dec. 15. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nemtom... Lehet, hogy megijedt egy kicsit. Kérdezz rá.
2019. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sztem probald meg h bem irsz neki es vard meg h o vajon ir -e , ha igen akkor tuti a dolog de ha nem akkor meg ne probalkozz hanem csak ismerkedj !A lényge h olyan temakrol amik ot erdeklik de teged mi djuk nem annyira .Probalj meg egyszer stuvecsket kuldeni aztan ha o ezt viszonozza akkor megnagyobb a siker
2019. dec. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!