Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogy viszonyulnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy viszonyulnátok ahhoz, ha a barátnőtök “félne” a barátaitoktól?

Figyelt kérdés

Okés furcsa kérdés de 17 vagyok, a barátom még idén lesz 20. Kb 5 hónapja vagyunk együtt, és még sosem találkoztam a haverjaival, az...én hibàmból. De idén elhívtak szilveszterezni hozzájuk. Szóval hogy a legjobb barátai olyan 21 év körüliek, tehát ők is idősebbek. Több srãcnak vannak még idősebb baràtnőik, majdnem 10 év van köztünk egyik lánnyal.

Na de tudom hogy a kor csak egy szám, de igazából attól félek hogy nem találnám meg velük a közös hangot...látásból ismerem őket, de a legtöbbjük barátnője olyan tipikus nőies, vagy házias, én pedig inkább sportos vagyok, ráadásul fiatalabb is... Persze ez nem azt jelenti hogy nem akarnèk velük megismerkedni vagy bàrmi bajom lenne velük csak nem tudom...nem akarnék egész buliban a barátomon lógni, de félek hogy “elvesznék” ott...szerintetek mit csináljak? :s



2019. dec. 18. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt. Féltem az első találkozástól a párom barátaival. Én 17 vagyok ő pedig 21. Barátai is olyan 21-5 körüliek. Felesleges volt tartanom ettől a párom tudja, hogy nehezen oldódok fel ismeretlen társaságokban ezért az elején még jött, kérdezgetett vont bele a társaságba. De pár perc után annyira megtaláltuk a közös hangot, mintha mindig is ismertük volna egymást. Úgyhogy ne izgulj! Ebben a korban az évek ellenére még hasonló dolgok foglalkoztatnak titeket.
2019. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!