Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti hogyan viszonyulnátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viszonyulnátok a helyzethez?

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve leszünk lassan együtt és nagyon szeretjük egymást. Nekem ő volt az első minden téren.

Az a helyzet, hogy ő már dolgozik, viszont nagyon kevés a fizetése itt Magyarországon. Szakmája van. És nagyon erősen gondolkozik azon, hogy kimegy külföldre dolgozni. Én nyilván nem mehetek vele, mert fiatal vagyok még, tanulok stb.

És egyszerűen, ha most így belegondolok, hogy életem első (és nagyon jó lenne, ha utolsó) szerelmével távkapcsolatban kellene lennem, úgy, hogy ő külföldön van és havonta-kéthavonta egyszer jönne haza, akkor borzasztóan fáj. Annyira szeretném, hogy jó legyen neki és meg tudjon élni, de emellett nagyon nehéz lenne elengednem és fogalmam sincs, mit csináljak ebben a heyzetben. Félek, hogy mivel ő is fiatal, majd meggondolja magát és úgy dönt, hogy új életet kezd, amiben én nem szerepelek (jelenleg ezt nehéz lenne elképzelni, de sose lehet tudni) vagy egyszerűen nem működne így, hogy nem vagyunk együtt annyiszor.

Borzasztóan nehéz helyzet, és teljesen tanácstalan vagyok. Nem tudom mi lenne a jó hozzáállás vagy megoldás ebben az esetben.


2018. febr. 18. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Huha ez tényleg nehéz helyzet. Hány éves vagy? Ha ennyire nagy rá az esély és van rá igény hogy kimenjen,ez igen jo lehetőség. És ha olyat szeretnél vagy tudsz dolgozni akár kint is élhetnétek. Csak az az idő míg ő kint van te itthon az eléggé nehéz. De azt is meg lehet oldani csak kevés találkozással,ilyenkor meg lehet eltávolodtok. Ha nem próbáljátok meg sajnos nem tudjátok meg :/ sok sikert!
2018. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fontos neked, akkor kezdj el te is afelé a nyelv felé kacsingatni. Tanuld meg legalább egy középszinten, és rakj le egy szakmát. Utána meg mehetsz hozzá külföldre. Persze addig is ki kell bírni a távkapcsolat nehézségeit.
2018. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!