Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak barátomnak karácsonyra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt, 19 éves.
2019. dec. 18. 22:29
 1/2 anonim válasza:
100%

Közös képekből pl ilyet:

[link]


Remélem meg tudod nyitni


Nekem ez nagyon tetszik, de ha nincs annyi közös képetek, akkor csokit is lehet bele tenni kép helyett. Egy doboz kép, egy doboz csoki. Ugye mindezeket az oldalára kell ragasztani.

2019. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

#1 vagyok


Lépései:

1) Veszel ajándékdobozokat (amennyi ilyen kis ajándékos részt akarsz)

2) Előhívatsz/kinyomtatsz képeket, amiket szeretnél belerakni

3) A dobozokat a csücskeiknél fogva elvágod (a tetőt nem)

4) megnézed, hogy ha összeállítanád és lehúzod a tetőt, akkor leomlik-e

5)Ha leomlik akkor az oldalára ragasztod a képeket (és a csokikat, ha azt is szeretnél)

6)odaadod neki



(Ami a videó vége felé van, hogy zsákokra vannak ragasztva a képek és a zsákokban is képek vannak az szerintem már túlzás és amúgy is bonyolult)


Remélem tudtam segìteni!

Kellemes ünnepeket!

2019. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!