Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többé lehet nem látom, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többé lehet nem látom, de senki nem lép mert egyértelműen korai. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Járok önkénteskedni és ott megismertem egy velem egyidős srácot. Kiderült hogy elég közel lakik hozzám (pár utca) de hiába mert ő messzire jár suliba, nincs sokat otthon. Eddig összesen kb 10 órát (2 alkalmat) töltöttünk együtt de én mondhatni jól belezúgtam. Nem tudom igazán eldönteni hogy ő mit gondol/érez de van bennem némi remény, haza szokott kísérni, 10-20 percet beszélünk a ház előtt is és azt mondta karácsonyi ajándékként átkéri majd magát mellém, hogy ott lehessen velem, odafigyel rám. De ez a vasárnap lesz az utolsó alkalom mikor ő tud jönni, szerzett magának diákmunkát. Mit csináljak? Ráírni eddig nem mertem úgy, hogy semmi jó indokom nincs és annyira nem is beszéltünk még sokat. Lehet csak barátnak vesz de hogy tudhatnám meg?

2019. dec. 18. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán megkerdezhetned, hogy “szia, van kedved sétálni egyet/beulni egy kávéra/összefutni egy kávéra?”


Így, hogy már beszelgettetek, szerintem nem lenne fura

Meg a séta se, mert közel lakik hozzad

Egy próbát megér, aztán meglátod, hogy mi sül ki a talalkozasbol/randibol ;)

2019. dec. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
78%

"haza szokott kísérni, 10-20 percet beszélünk" vs "annyira nem is beszéltünk még sokat" ???


Mi az, hogy nincs okod semmivel ráírni? Bármivel rá lehet írni kábé, ha nem vagy totál lúzer a kommunikációban.

Hívd el mondjuk valamire, nem olyan bonyolult ám az élet.

2019. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A "sok" relatív. Én nem éreztem soknak azt amit beszéltünk.


De köszönöm a válaszokat <3

2019. dec. 19. 21:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta 2 randin vagyunk túl és minden jól alakul. Gondoltam leírom, hátha érdekel valakit^^
2019. dec. 30. 01:33
 5/5 anonim válasza:
Ha ilyen jól megvagytok szerintem lazán ráírhatsz. Szerintem pont te reagálod túl, mert tudod, hogy tetszik, de ő nem biztos. Írj rá "Szia, milyen a munka?"stb.
2020. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!