Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakorin, vagy Facebookon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorin, vagy Facebookon jobb ismerkedni szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintem a társkeresők nem érnek semmit. Lányokkal itt meg FB-n hamarabb sikerült szóba elegyedni, de azért kíváncsi vagyok a véleményekre.

2019. dec. 24. 18:56
 1/10 anonim válasza:
72%
Te mégis hogy a fenébe csajozol gyakorin? Taníts mester.
2019. dec. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Thispain ***** válasza:
82%
A Facebook-nak a Gyakorikérdésekhez képest az az előnye, vagy hátránya, hogy kép alapján megtudod ítélni az illető kinézetét, feltéve, hogy a profilkép nem hamis, viszont ott az viszonylag ritka.
2019. dec. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Amúgy itt könnyű ismerkedni, mert ez eleve egy anonim oldal :D Csak rendszerint ennek tényleg két befolyásoló tényezője van. Vagy a kép csere után nem kölcsönös a szimpátia, vagy messze lakik az illető. De FB-n meg, ha rossz ajtón kopogtat az ember, a csaj rád uszítja az ismerőseit, vagy a csávója elkezd kéretlenbe üzengetni :D
2019. dec. 24. 19:09
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Hát, én ismerkedtem itt fiúkkal, kutya faszát nem érdekeltem, nem hogy a Facebookon...
2019. dec. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
lmao itt ismertem meg az életem nőjét
2019. dec. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
valóéletbe .
2019. dec. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon több értelme van. Itt nagyok a távolságok. (Ha Budapesten laknék minden ujjamra lenne egy pasi...)

18L

2019. dec. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Facebookon ismerkedni? Lányoknak még be is jöhet...

Egyébként meg nem értem, hogy ismerkedsz facebookon. Nyilvánvalóan nem egy kommenteddel/posztoddal fogod az igazit megtalálni. A Facebookos "társkereső" csoportok pedig csak ugyanúgy értelmetlen húspiacok, mint a többi társkereső.


... Oké, én is szóba elegyedtem már lánnyal fb-n, de nem ismerkedés volt a cél, teljesen speciális témáról beszélgettünk (volna), szegény elég butuska volt.. :/


...

Gyakorin még talán lehet is, előnye és hátránya is van a fb-s beszélgetéshez képest: Ez pedig a névtelenség (feltéve, hogy a facebook profilod normális), ilyenkor az ember jobban megnyílik, jobb beszélgetések jöhetnek össze, mint egy xy csoport posztja alatt, de ott van a veszély, hogy egy őrült ül a másik gép előtt...


Egyet ne felejts el, a friss fruskák mindig kelendőbbek lesznek (még ha csúnyácskák is) bármelyik velük egyidős, akár 20/20-as srácnál is. Ez van, ha nem jön össze az ismerkedés, nem feltétlenül a te hibád, ne okold magad miatta, ugyanúgy lehetsz értékes ember, csak az igények nagyok.

F

2019. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
valóéletbe!
2019. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7#

Én sem Budapesti vagyok ;)

2019. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!